Rodriguez denkt twee of drie minuten te verliezen in tijdrit

foto: Sirotti
Joaquin Rodriguez verwacht woensdag tijdens de individuele tijdrit in Pontevedra ongeveer twee á drie minuten te verliezen op zijn concurrenten. Dat vertelde de Catalaanse klimmer tegen de Spaanse krant El Mundo. Rodriguez schat zijn tegenstanders hoger in tijdens de rit tegen de klok.
“Ik ga er voor vechten, maar ik denk dat ik tussen de 2:30 en drie minuten ga verliezen,” verklaarde ‘Purito’. “We zien wel wat er gaat gebeuren. Het zou allemaal best dicht bij elkaar kunnen liggen. Maar wanneer Froome of iemand anders twee minuten pakt, is het klaar.”
Rodriguez kijkt vooral uit naar de bergetappes. De rit van maandag naar Cuitu Negru heeft hij aangestreept in zijn rondeboek. “Ik kan niet wachten tot we bij die etappe aanbeland zijn,” geeft hij aan.