Raymond Kreder mag zich vanaf nu winnaar noemen van de Tour de Tochigi. De 29-jarige Nederlander – die uitkomt voor het continentale UKYO – sloeg een dubbelslag in de derde en laatste etappe van de Japanse UCI 2.2-wedstrijd.
Kreder versloeg in de 150 kilometer lange slotrit de Venezolaan Orluis Aular en de Japanner Atsuki Oka. Hierdoor wist hij in extremis nog over Aular te wippen in het algemeen klassement. De oud-renner van Garmin Sharp en Roompot-Nederlandse Loterij wint de Tour de Tochigi uiteindelijk met twee seconden voorsprong.
Met Aleksejs Saramotins (vijfde) en Francisco Mancebo (zesde) eindigen er nog twee oude bekenden bij de eerste tien. Kreder kende vorig jaar al succes voor zijn continentale werkgever. Zo won hij de slotetappe van de Tour de Korea en droeg hij enkele dagen de leiderstrui in de Tour of Hainan.
What a team performance today! This was not possible without them! What a good way to finish it off today🙌🏼 @Team_UKYO https://t.co/js03l3cc8k
— Raymond Kreder (@krederRaymond) 24 maart 2019
4 Reacties
Leuk we hebben dr weer eentje!
Gister al dichtbij, en dus met de eindwinst ervan door via een dubbelslag. Mooi!
Schilt 14e na een goede openingstijdrit. Ook een naam die zomaar opduikt. 20 jaar jong..
Mancebo!
Schilt paar maanden terug Nederlands kampioen 50 km op de baan, Raymond Kreder derde……