Bij een valpartij op trainingskamp in Spanje zijn Quentin Venner, Milan Menten en Tom Paquot geblesseerd geraakt. De drie renners van Bingoal Pauwels Sauces WB waren betrokken bij een crash op hoge snelheid. Bij Venner is een breuk in de lendenwervel geconstateerd.
Aan WielerFlits liet de ploeg weten dat ‘een ongelukkige beweging met de gsm’ vooraf ging aan de valpartij. Tom Paquot (22) was een van de betrokkenen, maar hij kwam er met flink wat schaafwonden vanaf. Dat in tegenstelling tot de 23-jarige Venner, die dus een breukje in zijn onderrug heeft opgelopen.
Milan Menten (25) heeft dan weer een hamstringblessure opgelopen. Mogelijk gaat het om een scheurtje in de hamstringspier. “De volgende vier dagen op stage hier houd ik het rustig, want ik wil mijn seizoen niet hypothekeren door een stomme val. Dat na een winter waarin alles perfect liep”, vertelt hij ons.

foto: Cor Vos
6 Reacties
Nooit met je mobieltje bezig zijn als je rijdt jongens…
Misschien was hij beelden aan het schieten voor die nieuwe vlog van Tietema?
Geen budget om een paar smartwatches aan te schaffen voor die renners?
Edit redactie: Bedankt, is aangepast.
Eppen doe je op een P.
Tietema toch niet meer gewend om in een prof groep te rijden? Das toch wat anders dan met WV De scheve helm.