Puck Pieterse vierde in shortrace Lenzerheide
foto: Alpecin-Deceuninck
vrijdag 9 juni 2023 om 18:56

Puck Pieterse vierde in shortrace Lenzerheide

De Nederlandse vrouwen hebben het vanavond tijdens de shortrace in het Zwitserse Lenzerheide uitstekend gedaan. Puck Pieterse eindigde op de vierde plek, Anne Tauber en Anne Terpstra werden vijfde en negende.

Jenny Rissveds bleek in de shortrace ongenaakbaar. De Zweedse reed in de slotronde weg en hield Alessandra Keller en Pauline Ferrand-Prévot van zich af.

Schwarzbauer wint bij de mannen
Bij de mannen ging even later de overwinning naar Luca Schwarzbauer. De Duitse kampioen reed in een spectaculaire finale weg bij de Fransman Jordan Sarrou en de Deen Sebastian Christensen.

Mathieu van der Poel en Tom Pidcock doen dit weekend niet mee in Lenzerheide. Van der Poel rijdt Dwars door het Hageland, terwijl Pidcock de Ronde van Zwitserland doet.


RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!

De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026. Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.

RIDE Magazine