Ploeg-Van der Poel beslist woensdag over Sibiu Tour
Zien we Mathieu van der Poel toch niet in actie tijdens de Sibiu Cycling Tour? Zijn ploeg Alpecin-Fenix beslist woensdag over deelname aan de Roemeense wedstrijd, die over negen dagen van start gaat.
Begin deze maand werd bekend dat Van der Poel zijn seizoen ging hervatten met de vierdaagse Sibiu Cycling Tour, die op 23 juli begint. Daar wilde hij zijn laatste voorbereidingskilometers rijden in aanloop naar het Italiaanse vijfluik Strade Bianche, Milaan-Turijn, Milaan-San Remo, Gran Piemonte en de Ronde van Lombardije.
Nu het reisadvies voor Roemenië door het ministerie van Buitenlandse Zaken is aangemerkt met code oranje als gevolg van het coronavirus is de situatie veranderd. “De beslissing of we naar de Sibiu Tour gaan, nemen we nu woensdag. Langer wachten is niet zinvol”, laat een woordvoerder van Alpecin-Fenix weten aan Het Nieuwsblad.
Heb jij RIDE Magazine al besteld?

Ow, wacht... lalalalalalalalageld !
kun je wel heel naïef overdoen maar het salaris van de renners en overig personeel moet toch betaald worden.
Ik heb nergens gelezen dat er ook maar een ploeg van de gebroeders Roodhooft in de problemen is gekomen. dus ergens doen ze wel iets goed
Restaurants zijn in Roemenie nog gewoon dicht, alleen buitenterrassen zijn open.
De kans op besmetting is zo minimaal, de kans op een auto-ongeluk is volgens mij vele malen groter. Het probleem is voornamelijk de berichtgeving in en door de media over het corona-virus. Er wordt nog steeds de indruk gewekt dat zodra je je neus buiten de bubbel steekt, het virus je te pakken heeft, of dat het in de lokale supermarkt te krijgen is. Ja, er is een virus, ik heb hetzelf nog nergens gezien en leef niet in een bubbel, kom alleen misschien niet in al te drukke plaatsen, alhoewel een wekelijks bezoek aan een supermarkt / bouwmarkt en groothandelsmarkt toch ook
kansen biedt tegen het virus aan te lopen, zou je zeggen, maar ja tot op heden nog niet gebeurd.
Ja, er zijn besmettingen die volgens mij vooral circuleren onder en ontstaan rondom ziekenhuizen/zorgtehuizen, medisch personeel etc.
Ik voorspel ook een dynaniek waarbij eendagskoersen met grotere kans worden afgerond dan koersen die langer duren, eenvoudigweg omdat de kans dat er gedurende de wedstrijd wat gebeurt groter is naarmate deze langer duurt. Het is toch niet voor te stellen dat er tijdens de Tour geen besmetting zal plaatsvinden bij de renners of entourage? En dan? De druk van buitenaf om de wedstrijd dan stop te zetten zal groot zijn. ... En mocht de Tour dan worden stopgezet, dan zie ik geen van de grote rondes nog doorgaan. Eendagskoersen evt wel.
Koffiedik kijken.
Wat voor code heeft spanje over 10 dagen ?
Over welk ministerie van Buitenlandse Zaken gaat het in het nieuwsbericht?
En de koers gaat dus ook gewoon door.
Ja de rest staat in de schaduw maar iedere renner heeft zijn eigen interessant verhaal en stijl. Als je nu wat schrijft over pakweg Scott Twaites is het zo van 'o, ja een van die adjudantjes van Van der Poel.'