Pasqualon derde in Le Samyn: “Alles in de finale verliep perfect”
Andrea Pasqualon bezorgde Intermarché-Wanty-Gobert in Le Samyn een podiumplaats. De Italiaanse sprinter wist in het kielzog van Tim Merlier en Rasmus Tiller derde te worden in de Waalse openingsklassieker. “Met het team hebben we een sterke prestatie neergezet”, reageert Pasqualon.
“We hebben er alles aan gedaan om de wedstrijd naar onze hand te zetten”, gaat de sterke sprinter verder. “Met Danny van Poppel in de aanval in de slotkilometers, en Aimé De Gendt die me op 200 meter van de streep in perfecte positie bracht, verliep alles perfect. Ik voelde me goed en heb mijn best gedaan, maar helaas waren er nog twee renners net iets sterker.”
“Mijn valpartij in de Omloop het Nieuwsblad, de twee zware openingsklassiekers en enkele nachten dat ik niet optimaal kon slapen, zijn in de kleren gekropen. Dit zijn de procenten die ik te kort kwam om op het hoogste trapje van het podium te verschijnen. Maar ik ben zeer tevreden dat we op de goede weg zijn”, aldus Pasqualon. “Ook de komende weken komen er speciale wedstrijden voor mij aan met de Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo.”
Verrassend geen dequenink bij top3,
Maar tja, mijn TV is ook al 10j oud.
Ze worden eens 1 keer verslagen, in een kleine wedstrijd waar ze geen B-, maar een C-team hebben opgesteld en dan rijdt Sénéchal eigenlijk ook nog een behoorlijk domme wedstrijd en direct schieten de reacties hier als paddestoelen uit de grond wat een tamme welpjes het toch allemaal zijn en hoe ze toch allemaal geen partij zijn voor De Grote Mathieu.
Waar komt dat gekke gedrag toch vandaan, vraagt een mens zich af...
Maar de verafgoding van Mathieu in combinatie met de onmetelijke antipathie jegens Deceuninck begint soms wel eens ergerlijke vormen aan te nemen.
Toch staat het hier vol stoere praat over de DCQS-welpjes omdat ze niet gewonnen hebben in... Le Samyn. Ik vind dat een beetje mal. Ja Alpecin heeft verdiend gewonnen, maar waarom moet dan meteen massaal lullig worden gedaan over een ander team? Wie ligt trouwens wakker van Le Samyn?
Sénéchal reed in zijn redelijk kansloze poging om van der Poel te lossen op de kasseien hun enige snelle man (Cav) naar de vaantjes. Had die gewonnen in de sprint tegen Merlier? Misschien niet, maar nu is hun eerste renner in de uitslag Tim Declercq op de 26e plek.
Wie zie jij dan als het B team?