Slecht nieuws richting de Tour: elleboogwond Wout van Aert ontstoken
Wout van Aert heeft na zijn opgave in de de Tour Auvergne-Rhône-Alpes enkele medische onderzoeken ondergaan in België. Daaruit is gebleken dat de wond op zijn elleboog ontstoken is, meldt Het Laatste Nieuws. Hij kan enkele dagen niet fietsen.
Van Aert won donderdag nog de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes, maar klaagde achteraf al over pijn aan de elleboog. Die blessure liep hij op bij een valpartij in de week voor de Franse ronde. Nu blijkt de wond dus ontstoken.
Slecht nieuws met het oog op de Tour de France, die op 4 juli start in Barcelona. Er is nog geen beslissing genomen of Van Aert maandag meegaat op hoogtestage naar Tignes. Na deze stage zou hij ook nog het BK (26 juni) rijden. Het is niet duidelijk of er aan zijn programma gesleuteld moet worden.
Het lijkt me inmiddels niet meer mogelijk om te goeder trouw te beweren dat je Aert nog naar de Tour kan sturen. Dat zou dan puur en alleen vanwege zijn naam zijn maar kan je eigenlijk niet maken tegenover zijn ploeggenoten.
Gelukkig was de eerste helft van het seizoen een doorslaand succes.
(de 'jullie' is natuurlijk breder bedoeld dan enkel dit draadje)
Posts zoals die van Limal zijn in feite pure projectie.
Jullie zijn degene die blijkbaar nood hebben om iedereen die niet onvoorwaardelijk positief is over van Aert(en Visma in het algemeen) naar beneden te halen. Jullie kicken op verdedigende reacties van gebruikers nadat jullie zelf vol in de aanval gaan. Jullie zijn helemaal niet uit op een eerlijke discussie.
Het is zò doorzichtig allemaal..
Posts zoals die van Limal zijn in feite pure projectie. Het is zò doorzichtig allemaal..
Op basis van Je argumenten zou het team opnieuw kunnen evalueren of het wel optimaal is om van Aert naar de Tour te sturen. Maar jouw stelling is dat het niet eens meer mogelijk is om hem naar de Tour te sturen en dat ze het eigenlijk zelfs niet zouden kunnen maken om hem me te nemen.
Het is perfect mogelijk om dat als een negatieve benadering te zien.
https://www.wielerflits.nl/nieuws/slecht-signaal-voor-de-tour-wout-van-aert-moet-vroeg-lossen-in-ploegentijdrit-visma-lease-a-bike/
https://www.wielerflits.nl/nieuws/visma-moest-zich-reorganiseren-na-afhaken-wout-van-aert-ging-helemaal-niet-zoals-gepland/
Je kan wat ik benoem dan wel als doorzichtige projectie trachten weg te zetten, maar zeg dan eens waar je mij al meermaals op dezelfde renner of ploeg hebt weten afgeven. Meestal draai ik eens met mijn ogen als ik zulke commentaren van de gekende namen zie passeren, maar als je goed je best doet kan je terugvinden dat ik in het verleden ook o.a. Van der Poel, Evenepoel, Vollering, Uijtdebroecks, Wiebes, Lidl-Trek, het vrouwenwielrennen in het algemeen etcetera verdedigd heb. De enige doorzichtige trend in mijn reacties is dat ze veeleer positief zijn (als liefhebber van wielrennen) dan negatief. Jij en de anderen die ik hierboven op de korrel nam zouden het eens een tijdje moeten proberen...