Offseason voorbij, maar Wout van Aert duikt op in de Verenigde Staten
Offseason mag dan wel voorbij zijn, maar Wout van Aert is de komende dagen in de Verenigde Staten. De Belg is er samen met ploeggenote Margaux Vigié, Nathan Van Hooydonck en Richard Plugge naartoe gevlogen om het hoofdkantoor van Cervélo te bezoeken.
Cérvelo, dat het hoofdkantoor in Santa Cruz heeft staan, is als fietssponsor een belangrijke partner van de ploeg. Geen wonder dat Visma | Lease a Bike met een zware delegatie is afgereisd naar Californië om daar met het fietsenmerk te praten.
Wat er wordt besproken, wordt niet helemaal duidelijk uit de beelden die Visma | Lease a Bike heeft gedeeld op sociale media. Wel zien we Van Aert en Vigié kijken naar een fiets die niet volledig in beeld komt en zien we ook halverwege de video ‘secret’ staan. Is er iets nieuws op komst?
Overigens probeert Van Aert zijn conditie zo goed en zo kwaad als het kan nog een beetje op orde te houden in de Verenigde Staten. Afgelopen dagen postte hij al drie hardloopsessies op Strava. Echt trainen is het nog niet, maar dat was al ingecalculeerd, zei hij vorige week. “De komende weken heb ik nog wat verplichtingen en daarna begint het echte werk. Ik wil eerst een paar weken training afwachten om te kijken wanneer het zinvol is om te hervatten”, waren zijn woorden zaterdag.
Our first day in the US of A. 🎬🐝#BeesintheUS pic.twitter.com/AfbaWyUV8c
— Team Visma | Lease a Bike (@vismaleaseabike) November 5, 2025
Heb jij RIDE Magazine al besteld?
Pauline Ferrand-Prévot staat met een groot interview in de RIDE Magazine Najaarsgids 2025! De kopvrouw van Visma | Lease a Bike verraste vriend en vijand door in haar comebackjaar meteen Parijs-Roubaix en de Tour de France Femmes te winnen. Frankrijk ligt daardoor aan haar voeten. Hoe kijkt ze zelf terug op de impact van haar Tourzege? Lees het verhaal nu in de nieuwe RIDE!
Om te reageren moet je ingelogd zijn.