NSN Cycling Team traint voorlopig in sponsorloze tenues
Archiefbeeld - foto: Fotopersburo Cor Vos
dinsdag 25 november 2025 om 20:15

NSN Cycling Team traint voorlopig in sponsorloze tenues

De nieuwe identiteit van Israel-Premier Tech is inmiddels bekend. De formatie krijgt het internationale sport- en entertainmentbedrijf NSN als hoofdsponsor en gaat per direct verder als NSN Cycling Team. Het is wel nog wachten op het nieuwe tenue voor 2026 en dus trainen de renners van de ploeg voorlopig nog in een outfit zonder sponsoren.

De (meeste) coureurs die volgend jaar uitkomen voor NSN Cycling Team, vertoeven momenteel in Spanje voor een eerste trainingskamp. Wat meteen opvalt, is dat ze in sobere en sponsorloze Ekoï-tenues (de kledingleverancier) hun trainingskilometers afhaspelen. Dit heeft een reden: de ploeg zal binnenkort zijn wieleroutfit voor 2026 presenteren.

Premier Tech maakte begin november bekend dat het per direct stopte als sponsor van de ploeg Israel-Premier Tech. De beslissing volgde op een periode van toenemende controverse rond de ploeg. Eerder was ook al naar buiten gekomen dat het team afstand deed van zijn Israëlische identiteit.

De ploeg zat daardoor even zonder naam en sponsor, maar met NSN (een entertainmentbedrijf) en Stoneweg (een wereldwijd investeringsplatform uit Zwitserland) zijn nu dus nieuwe geldschieters gevonden. Het team gaat daarom op een Zwitserse licentie rijden, maar heeft een Spaanse structuur. De thuisbasis ligt in respectievelijk Barcelona en Girona.

Het team heeft nog niet gecommuniceerd over zijn selectie voor 2026, maar Biniam Girmay zou de grote blikvanger van het team worden, meldt Marca. Daarnaast staan onder meer Joseph Blackmore, Alexey LutsenkoCorbin Strong en de Belgen Tom Van Asbroeck en Floris Van Tricht nog onder contract.

RIDE Magazine
1 Reacties
25-11-2025 22:25
Hoe zit 't ondertussen met Gee-West? Nog precies hetzelfde?

Om te reageren moet je ingelogd zijn.