Nog geen nieuwe ploeg voor Twan Castelijns
De zoektocht naar een nieuwe ploeg duurt voort bij Twan Castelijns. De Brabantse renner weet dat zijn aflopende contract bij LottoNL-Jumbo niet wordt verlengd, maar een nieuwe werkgever is nog niet gevonden. “Ik rijd nu ook een aantal kermiskoersen, waar ik voor mezelf kan rijden en me aan het publiek kan tonen”, zegt hij tegen WielerFlits.
“Het zouden weleens de laatste wedstrijden van mijn carrière kunnen zijn”, klinkt het nuchter. “Je kan niet eeuwig blijven doorgaan en dat maakt het voor mij wel een beetje dubbel, moet ik toegeven.”“Ik rijd nu een aantal Belgische kermiskoersen, waar ik voor mezelf kan rijden en me aan het publiek kan tonen. De afgelopen weken hebben er nogal weinig koersen voor mij op de planning gestaan, en dan kan je of zes uur gaan trainen of wat kermiskoersen rijden. Ik denk de goede keuze te hebben gemaakt door voor het koersen te kiezen. Er wordt gewoon snoeihard gereden en dat is gewoon het spelletje waarvoor je prof bent geworden. Qua koersen is het veel leuker dan de gemiddelde WorldTour-koers. Het is aantrekkelijker om te rijden en ook om naar te kijken.”
Lees morgen in het Weekendinterview het volledige verhaal van Twan Castelijns.
"Qua koersen is het veel leuker dan de gemiddelde WorldTour-koers. Het is aantrekkelijker om te rijden en ook om naar te kijken."
die vorm kom je zo weinig tegen dat ik er vanuit ging dat het fout was. toch niet.
Het mag tegenwoordig beide geloof ik, maar stam zonder d (ik hou ipv houd) is eigenlijk schrijftaal. Niet iets dat je bij journalisten zou moeten zien. Ook op WF een ontzettend vaak gemaakte fout, maar goed.. Zelfs ik stoor me er niet aan.
Gaat lastig worden voor deze jongen, ben ik bang. Veel kermiskoersen rijden misschien, maar het jaar is bijna om.
Geen idee of dit net grappig, ironisch, pijnlijk of toeval is.
Maar beste Jibi, zegt dat iets over Twan of zegt dat iets over Jibi?