NK baanwielrennen 2019: Alle medaillewinnaars per onderdeel

zondag 29 december 2019 om 16:30
NK baanwielrennen 2019: Alle medaillewinnaars per onderdeel

foto: Cor Vos

De meeste Nederlandse baantitels worden pas eind december verdeeld, maar ook in november en begin december werden al rood-wit-blauwe truien uitgereikt in het kader van het NK baanwielrennen. WielerFlits bundelt in dit overzicht alle medaillewinnaars.

flag-nl Uitslagen NK Baanwielrennen 2019-2020

Sprintonderdelen

Teamsprint – mannen (24 november)
flag-nr1 Sam Ligtlee, Yorik Wever en Koen van der Wijst
flag-nr2 Gino Knies, Daan Kool en Tijmen van Loon
flag-nr3 Mark Bakker, Tony Boon en Yorick Bos

Teamsprint – vrouwen (24 november)
flag-nr1 Lonneke Geraerts en Kimberly Kalee
flag-nr2 Aniek van den Aarsen en Maud Adriaansen
flag-nr3 Tanja van der Drift en Eden Hoogschagen

Keirin – vrouwen (27 december)
flag-nr1 Shanne Braspennincx
flag-nr2 Steffie van der Peet
flag-nr3 Lorena Wiebes

Sprint – mannen (27 december)
flag-nr1 Matthijs Büchli
flag-nr2 Jeffrey Hoogland
flag-nr3 Harrie Lavreysen

Keirin – mannen (28 december)
flag-nr1 Harrie Lavreysen
flag-nr2 Matthijs Büchli
flag-nr3 Theo Bos

Sprint – vrouwen (28 december)
flag-nr1 Laurine van Riessen
flag-nr2 Shanne Braspennincx
flag-nr3 Steffie van der Peet

500 meter tijdrit – vrouwen (29 december)
flag-nr1 Shanne Braspennincx
flag-nr2 Kyra Lamberink
flag-nr3 Steffie van der Peet

Kilometer tijdrit – mannen (29 december)
flag-nr1 Theo Bos
flag-nr2 Sam Ligtlee
flag-nr3 Carlo Cesar


Duuronderdelen

Ploegenachtervolging – mannen (24 november)
flag-nr1 Enzo Leijnse, Casper van Uden, Maikel Zijlaard, Vincent Hoppezak en Philip Heijnen
flag-nr2 Roy Duijvesteijn, Luuk van Gestel, Luuk Jansen en Thomas Mijnsbergen
flag-nr3 Loe van Belle, Lance Huenders, Tristan Kool en Wouter van de Weerdhof

Ploegenachtervolging – vrouwen (24 november)
flag-nr1 Kirstie van Haaften, Amber van der Hulst, Mylene de Zoete en Bente van Teeseling
flag-nr2 Maaike Brandwagt, Tessa Dijksman, Michelle de Graaf en Daniek Hengeveld
flag-nr3 Eva Bijwaard, Maike van der Duin, Melanie Klement en Phaedra Krol

Derny – mannen (8 december)
flag-nr1 Philip Heijnen
flag-nr2 Reinier Honig
flag-nr3 Maikel Zijlaard

Derny – vrouwen (8 december)
flag-nr1 Marit Raaijmakers
flag-nr2 Marjolein van ’t Geloof
flag-nr3 Minke Bakker

Omnium – mannen (22 december)
flag-nr1 Jan-Willem van Schip
flag-nr2 Roy Eefting
flag-nr3 Yoeri Havik

Omnium – vrouwen (22 december)
flag-nr1 Kirsten Wild
flag-nr2 Amy Pieters
flag-nr3 Nina Kessler

Individuele achtervolging – mannen (27 december)
flag-nr1 Maikel Zijlaard
flag-nr2 Koen Bouwman
flag-nr3 Enzo Leijnse

Puntenkoers – vrouwen (27 december)
flag-nr1 Amy Pieters
flag-nr2 Kirstie van Haaften
flag-nr3 Nina Kessler

Scratch – mannen (27 december)
flag-nr1 Ryan Schilt
flag-nr2 Roy Pieters
flag-nr3 Roy Eefting

Individuele achtervolging – vrouwen (28 december)
flag-nr1 Amy Pieters
flag-nr2 Julie Eickhof
flag-nr3 Michelle de Graaf

Puntenkoers – mannen (28 december)
flag-nr1 Roy Eefting
flag-nr2 Philip Heijnen
flag-nr3 Patrick Bos

Scratch – vrouwen (28 december)
flag-nr1 Lorena Wiebes
flag-nr2 Nina Kessler
flag-nr3 Maike van der Duin

Madison – mannen (29 december)
flag-nr1 Yoeri Havik en Wim Stroetinga
flag-nr2 Roy Pieters en Jan-Willem van Schip
flag-nr3 Roy Eefting en Ryan Schilt

Madison – vrouwen (29 december)
flag-nr1 Amy Pieters en Kirsten Wild
flag-nr2 Amber van der Hulst en Marit Raaijmakers
flag-nr3 Mylene de Zoete en Bente van Teeseling

Dit artikel delen:

2 Reacties

vanSpringel 27 december 2019 om 23:02

Edit redactie: Bedankt, is aangepast

toke 29 december 2019 om 11:10

dat zijn heel wat medailles

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.