Mollema houdt ondanks pech verlies beperkt
maandag 26 augustus 2013 om 20:29

Mollema houdt ondanks pech verlies beperkt

Bauke Mollema

foto: Sirotti

Bauke Mollema beleefde vandaag tijdens de derde etappe van de Vuelta 2013 een lastige dag. De Groninger kreeg tot twee maal toe te maken met pech, maar slaagde er desondanks in de finishen in een groep met alle favorieten.

“De laatste zestig kilometer gebeurde er van alles”, kijkt hij terug op de site van zijn ploeg. “Ik zat steeds net niet goed. Eerst zat ik achter een val en later viel mijn ketting eraf. Ik wil de jongens echt bedanken dat ze me telkens goed hebben teruggebracht”, geeft hij aan.

De kopman van Team Belkin heeft vertrouwen voor de dagen die komen gaan. “De benen voelen op zich goed. De explosieve aankomsten van de afgelopen twee dagen lagen me goed, maar ze zijn niet te vergelijken met het lange klimwerk. Wat dat betreft is het nog even afwachten.”

RIDE Magazine