Michiel Mouris zegeviert in slotetappe Guido Reybrouck Classic
Michiel Mouris heeft afgelopen zondag van zich laten horen in de Guido Reybrouck Classic (2.1). De 18-jarige junior – die sinds dit jaar uitkomt voor Team GRENKE-Auto Eder, de juniorenploeg van Red Bull-BORA-hansgrohe – won de slotrit en eindigde als tweede in het eindklassement van de Belgische tweedaagse.
In het algemeen klassement moest Mouris alleen de Belg Vos Coleman (JEGG-SKIL-DJR) voor zich dulden. Het verschil tussen beide mannen was wel zeer klein: Mouris strandde op slechts twee seconden.
De beloftevolle Nederlander gaat echter niet met lege handen naar huis, want Mouris – die we ook kennen vanuit de cross – kwam als eerste over de streep in de slotrit. In Damme won hij de sprint van zijn vijf medevluchters, waaronder Coleman, die zich dus wist te verzekeren van eindwinst.
Replay of Michiel Mouris winning the stage 2 of Guido Reybrouck Juniors. Final GC gonna be close between him and Vos Coleman.
📽️Supportersclub C&M Keppens IG pic.twitter.com/GXpJYaHo1s
— Eemeli (@LosBrolin) March 23, 2025