Metec-Solarwatt mag zich opmaken voor Baloise Belgium Tour
foto: Cor Vos (archief)
donderdag 6 maart 2025 om 13:54

Metec-Solarwatt mag zich opmaken voor Baloise Belgium Tour

Goed nieuws voor Metec-SOLARWATT p/b Mantel. De Nederlandse continentale wielerploeg mag zich opmaken voor de komende editie van de Baloise Belgium Tour. Dat heeft de formatie bekendgemaakt via sociale media.

De ploeg is de organisatie van de Baloise Belgium Tour dankbaar voor ‘deze mooie kans.’ De Belgische rittenkoers besloot vorig jaar ook al twee Nederlandse conti-teams uit te nodigen met BEAT Cycling Club en VolkerWessels. Op het volledige deelnemersveld voor de komende Baloise Belgium Tour is het nog even wachten.

De rittenkoers van 2.Pro-niveau wordt dit jaar verreden van 18 tot en met 22 juni. De renners beginnen met een vlakke etappe van Merelbeke-Melle naar Knokke-Heist. De klassementsrenners zullen vooral kijken naar de individuele tijdrit (Tessenderlo-Ham) op dag drie en de daaropvolgende koninginnenrit in de Ardennen, met start en finish in Durbuy.

Vorig jaar ging de eindzege naar Søren Wærenskjold. De Noor, afgelopen zaterdag nog winnaar van de Omloop Het Nieuwsblad, rekende na een secondenspel af met de Tsjech Mathias Vacek en Spanjaard Alex Aranburu.

RIDE Magazine
1 Reacties
06-03-2025 14:15
Meer als verdiend. . Nederland mag heel blij zijn met zo sponser . Waardoor veel renners prof zijn geworden

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine