‘Matthews volgt Degenkolb op bij Giant-Alpecin’
Mocht John Degenkolb aan het einde van het huidige seizoen Giant-Alpecin verlaten, dan heeft de Duitse ploeg al een opvolger paraat. Cyclingnews weet dat Michael Matthews in 2017 voor Giant-Alpecin koerst. Degenkolb trekt op zijn beurt naar Trek-Segafredo, waar hij de erfenis van Fabian Cancellara krijgt.
Degenkolb-geruchtenOmdat renners en ploegen voor 1 augustus volgens de officiële UCI-regels geen contracten mogen ondertekenen, houden zowel Giant-Alpecin als Orica-GreenEDGE de kaken stijf op elkaar. Na het vertrek van Marcel Kittel en het op handen zijn van de transfer van Degenkolb, zou er ruimte moeten zijn in het budget om Bling binnen te hengelen. Trek-Segafredo lijkt met Degenkolb een van de twee prioriteiten te hebben vastgelegd. Alberto Contador moet de ploeg namelijk ook komen versterken, nadat onderhandelingen met Vincenzo Nibali eerder op niets uitdraaiden. Degenkolb zou bovendien drie of vier ploeggenoten mee mogen nemen.
Aflopende contracten Orica-GreenEDGE
Giant-Alpecin ziet in de vice-wereldkampioen van Richmond daarnaast een grotere toekomst weggelegd dan voor Degenkolb. Matthews is in het bezit van een aflopend contract, maar is bij Orica-GreenEDGE niet de enige. Ook Simon Gerrans, Caleb Ewan en de gebroeders Yates zitten nog zonder verbintenis voor 2017. De 25-jarige Australiër begon zijn profloopbaan bij Rabobank, nadat hij zich een paar maanden eerder tot beloftenwereldkampioen had gekroond in Geelong.
Nu bij Bora. Ik weet niets over z'n contract. Maar ik zou het een leuke match vinden.
Of Bling past binnen het Giant-stramien van #KeepChallenging, wat voor Kittel kennelijk niet het geval was, moet ik nog zien.
Matthews zou prima renner zijn voor Giant-Alpecin.
Misschien ook Buchmann halen en nog neo-Duitse renner, als de sponsor dat verlangt natuurlijk.?
Degenkolb, Cheng, Fairly, VdHaar en ten Dam (?) die G-A verlaten/verlaten hebben.
Verliest veel leuke renners en ook zijn sympathieke uitstraling vind ik.