•
zaterdag 12 mei 2018 om 19:08
Lorena Wiebes boekt eerste UCI-zege in Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg
Lorena Wiebes heeft zaterdag in de Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg voor het eerst een UCI-wedstrijd op haar naam geschreven. De Nederlandse sprintster van Parkhotel Valkenburg was na meer dan 120 kilometer wedstrijd de snelste in Aalburg voor Jip van den Bos en Marjolein van `t Geloof.
De pas 19-jarige Wiebes, die vorig jaar Europees kampioen op de weg bij de juniorendames werd, is in haar eerste seizoen bij de profs al uitstekend op dreef. Zo werd de Mijdrechtse al vierde in de Driedaagse Brugge-De Panne en derde in de Trofee Maarten Wynants.
De RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen. Een van de interviews is met veelwinnares Lorena Wiebes, die dit jaar meer won dan ooit en zichzelf blijft ontdekken in de heuvels en als baanwielrenster. We spreken Wiebes aan de hand van songteksten van Jan Smit. In de Wintergids lees je ook verhalen met Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling, Wilco Kelderman en over de crosswinter en Alpe d'Huez.
Na de generatie: vdBreggen, Blaak, Pieters en Brand. is er toch een generatie die niet top lijkt te halen met oa Mackaij, Koster, Stultiens, Markus & De Jong.