Hugo Houle trots na derde plaats: “Zeker als je kijkt naar de namen in vlucht”
De Canadees, rechts in beeld achter Wright - foto: Cor Vos
vrijdag 15 juli 2022 om 18:22

Hugo Houle trots na derde plaats: “Zeker als je kijkt naar de namen in vlucht”

Hugo Houle heeft in de dertiende etappe van de Tour de France beslag gelegd op plaats drie. De Canadees van Israel-Premier Tech moest zich in de sprint gewonnen geven tegen Mads Pedersen en Fred Wright. “Het is mijn beste prestatie in de Tour, ik ben trots op dit resultaat.”

“Ik ben echt blij dat ik in de finale bij Mads Pedersen kon blijven en uiteindelijk als derde kon finishen. Met deze namen in de ontsnapping, mag ik trots zijn op dit resultaat”, vertelde de 31-jarige renner op de sociale media van zijn ploeg. “Het is beste prestatie in de Tour.”

Houle is overigens bezig aan een sterk en constant seizoen. In de Ronde van Zwitserland eindigde hij in zeven van de acht etappes in de top-30, maar ook in het voorjaar toonde hij nu en dan. De Canadees is bezig aan zijn vierde Ronde van Frankrijk. In 2020 eindigde hij nog als zevende in een overgangsrit naar Sarran, toen Marc Hirschi won.


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
15-07-2022 20:52
Danku Hugo voor het onverwacht hoge aantal goedkope punten in de sporza tourmanager

Reacties zijn gesloten.