Giro 2018: Mitchelton-Scott speelt Esteban Chaves en Simon Yates uit
De selectie van Mitchelton-Scott voor de Giro d’Italia is volledig gericht op het algemeen klassement. De Australische formatie schuift Esteban Chaves en Simon Yates naar voren in de Italiaanse rittenkoers. Chaves eindigde in 2016 al op het eindpodium in de Giro.
Ter ondersteuning in de bergen zijn Roman Kreuziger (tweede in de Amstel Gold Race, vierde in de Waalse Pijl, achtste in Luik-Bastenaken-Luik), Jack Haig en Mikel Nieve opgeroepen. Kreuziger en Nieve zullen voor de nodige ervaring zorgen, evenals de renners die op het vlakke goed uit de voeten kunnen. De 40-jarige Svein Tuft heeft de meeste ervaring op zak; voor hem wordt het zijn zevende Giro. Daarnaast zijn Sam Bewley en Christopher Juul-Jensen van de partij.
Voor Mitchelton-Scott is de Giro de afgelopen jaren meerdere keren succesvol gebleken. De afgelopen zes jaar won de ploeg acht etappes en had het twaalf dagen het roze op de schouders van een van de renners. In 2016 droeg Chaves de leiderstrui nog op de voorlaatste dag, maar die werd hem toen afgesnoept door Vincenzo Nibali. Hij werd in dat jaar tweede. Voor Simon Yates wordt het zijn eerste Giro, zijn tweelingbroer Adam eindigde vorig jaar als negende in het eindklassement.
Selectie Mitchelton-Scott voor de Giro d’Italia 2018 (4-27 mei)
 Sam Bewley
 Sam Bewley
 Esteban Chaves
 Esteban Chaves
 Jack Haig
 Jack Haig
 Christopher Juul-Jensen
 Christopher Juul-Jensen
 Roman Kreuziger
 Roman Kreuziger
 Mikel Nieve
 Mikel Nieve
 Svein Tuft
 Svein Tuft
 Simon Yates
 Simon Yates
 Materiaalzone
                                                                                Materiaalzone                                     Fietstoerisme
                                                                                Fietstoerisme                                     
     
     
            

 
         
         
         
             
             
             
             
            
Kan echt helemaal niks worden tot absolute top en alles wat daar tussenin zit.
https://www.procyclingstats.com/rider.php?id=134456&season=2017
Nee idd daarom heeft hij al 2x een top 10 gereden in een grote ronde en de witte trui gewonnen. Ga anders lekker korfbal kijken!
Of probeer je ons om de tuin te leiden, boef?
En in de meeste pouletjes is hij een stuk goedkoper :) Gaat dus een lastige beslissing worden
*facepalm*