Gesink: “Dit was het maximale”
Robert Gesink kwam vandaag op geen enkel moment in de buurt van een eventueel succes in de Waalse Pijl. De kopman van Rabobank eindige als veertiende, op twintig seconden van winnaar Philippe Gilbert. “Ik had gehoopt op meer, maar het is zoals het is”, zei hij.
“Als je tot de favorieten behoort, gok je hier alles op de laatste klim. Hier en op de Cauberg wint altijd de sterkste. Eerlijker dan dit krijg je het niet”, zei Gesink aan De Telegraaf. Het eindverdict was hard. “Dit was het maximale, geen excuses”, klinkt het.
Gesink toonde zich dus eerlijk in het verlies, en had opnieuw lovende woorden over voor Gilbert, die vandaag alweer ongenaakbaar was. ” Ik had verwacht dat hij alles op Luik-Bastenaken-Luik zou zetten. Maar er staat gewoon geen maat op hem”, berust hij.