Ilan Van Wilder stond op het programma voor de UAE Tour, maar de jongeling van Quick-Step-Alpha Vinyl moet de WorldTour-ronde aan zich voorbij laten gaan. Van Wilder heeft namelijk positief getest op het coronavirus.
Via zijn eigen Instagram-kanaal brengt de 21-jarige Belg het nieuws naar buiten. “Helaas geen UAE Tour voor mij na een coronabesmetting na de Tour de La Provence. Ik wens mijn ploeggenoten veel succes”, aldus Van Wilder. “Ik ben momenteel thuis herstellende van de besmetting. Samen met de ploegdokters kijken we dagelijks hoe het zich ontwikkelt en of een andere behandeling nodig is.”
Eerder deze maand debuteerde Van Wilder voor Quick-Step-Alpha Vinyl in de Tour de La Provence. Hij werd uiteindelijk zesde in het eindklassement van de Franse rittenkoers.
6 Reacties
Pfff houdt het nou echt nooit op…
Reed de stenen uit de straat in de Provence, geeft nog maar weer eens aan hoe klein het effect kan zijn op het lichaam van dit soort jongens.
je vergeet een stukje zin: '…op hun prestaties, vóórdat ze geïnfecteerd raken.'
Als Van Wilder aangeeft dat hij herstellende is van de besmetting, zal hij toch wel ziek zijn.
Inderdaad, we zijn alweer 4 dagen verder. Anderzijds, als ie vandaag het resultaat weet dan werd ie allicht gisteren of zelfs eergisteren getest, en kan de besmetting dus al van zondag in’t lijf zitten.
Mensen die roepen we moeten er mee leren leven kunnen vaak niet leven met zulke nieuwsberichten. Gewoon nieuw koersje uitzoeken, zijn er genoeg.