Geen nieuw duel tussen Thibau Nys en Eli Iserbyt in Superprestige Ruddervoorde
Veldritliefhebbers die hoopten op een nieuw crossduel tussen Eli Iserbyt en Thibau Nys in de Superprestige van Ruddervoorde, komen bedrogen uit. Die laatste past namelijk voor de veldritklassieker van aankomende zaterdag.
De 20-jarige Nys begon op spectaculaire wijze aan het veldritseizoen met zeges in Beringen (Exact Cross) en Waterloo (Wereldbeker). Afgelopen zondag deed hij ook mee om de zege in de eerste Superprestigecross van het seizoen in Overijse, maar door een valpartij in de laatste ronde verspeelde hij zijn kansen.
In Overijse waren we getuige van een prachtige strijd met Eli Iserbyt, maar in Ruddervoorde krijgen we dus geen nieuw duel tussen de twee veldritkemphanen. De jonge Nys past voor de cross van zaterdag.
Wel in Maasmechelen
Nys is er één dag later wel weer bij, als de cross naar Maasmechelen trekt voor de tweede manche van de Wereldbeker. De renner van Baloise Trek Lions zal op woensdag 1 november ook deelnemen aan de fameuze Koppenbergcross, zo laat zijn vader weten via social media.
Reacties zijn gesloten.