Dit is de eindstand van de Wereldbeker veldrijden 2024-2025 bij de vrouwen
Met de Wereldbeker Hoogerheide kwam zondag 26 januari een einde aan het seizoen van de Wereldbeker veldrijden 2024-2025 bij de vrouwen. Lucinda Brand was na de voorlaatste manche in Maasmechelen al zeker van eindwinst in het regelmatigheidsklassement. Zij bleef Fem van Empel voor na twaalf wedstrijden.
Uiteindelijk werden er maar elf van de twaalf wedstrijden verreden in de Wereldbeker, want de wedstrijd op het Italiaanse eiland Sardinië werd wegens stormachtige omstandigheden afgelast. Vier keer wist Van Empel een wedstrijd te winnen en Brand was drie keer zegezeker, maar door haar constantheid trok Brand de eindoverwinning naar haar toe. Met 350 punten was ze duidelijk de beste, met Van Empel op 276 punten.
De strijd om de derde plaats werd pas na Hoogerheide beslist. Blanka Vas won in Maasmechelen en werd tweede in Hoogerheide, waardoor zij Zoe Bäckstedt nog van de derde plaats verdreef in de eindstad. De Britse was wel de beste belofte. In de top-5 vinden we ook Inge van der Heijden terug; zij ging op de slotdag nog voorbij Marie Schreiber.
UCI Cyclo-cross World Cup 2024-2025
RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!
De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026.
Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.