Ethan Hayter heeft met overtuiging de derde rit in de Tour de l’Avenir gewonnen. De Britse beloftenkampioen won op overtuigende wijze de groepssprint in Mauriac. Hij bleef zijn landgenoot Tom Pidcock voor, Stefano Oldani ging er met de derde plaats vandoor.
De Deen Mathias Norsgaard overleefde de schifting niet. Hij moest de leiderstrui dan ook afstaan aan de Noor Tobias Foss.
🇬🇧@ethan_hayter of 🇬🇧@BritishCycling wins stage 3 of 🇫🇷@tourdelavenir #tourdelavenir #TDAV2019 (📹@pasiociclismo) pic.twitter.com/TFahFKpeLn
— World Cycling Stats (@wcsbike) August 17, 2019
7 Reacties
Tobias Foss de nieuwe leider?
Geen enkele Nederlander in eerste groep. Vooral Arensman valt (het hele jaar al) tegen.
Daarom gaat hij ook naar Sunweb.
Arensman heeft gewoon veel pech. Breekt zijn sleutelbeen in de voorbereiding op het seizoen. begint weer in vorm te komen voor de baby giro, wordt vervolgens (met de helft van zijn team) onderuit gereden op een gravelstrook in 4e positie. verder heeft hij veel in dienst gereden voor anderen in zijn ploeg
Dan hoop ik echt niet dat Sunweb er een nieuwe pechvogel bij krijgt…
Die Hayter gaat een hele grote worden! Volgend jaar gaat hij vol voor de OS. Daarna INEOS?
Hoe Hayter hoe beter! (kon het niet laten:-)