Geen Tour de France voor Dylan van Baarle en Steven Kruijswijk, breuken vastgesteld na val
Dylan van Baarle en Steven Kruijswijk hebben allebei een breuk opgelopen bij hun valpartij in het Critérium du Dauphiné. De twee Nederlanders van Visma | Lease a Bike missen op die manier de komende Tour de France.
Van Baarle en Kruijswijk werden als grootste slachtoffers van de massale valpartij in de Dauphiné per ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis. Daar ondergingen ze verschillende onderzoeken, waaruit bleek dat Van Baarle zijn sleutelbeen heeft gebroken. De Nederlandse kampioen moet een operatie ondergaan.
Kruijswijk heeft dan weer een klein breukje in zijn heup opgelopen. Hij moet niet onder het mes, volgens de ploeg zal de breuk helen met de tijd. Erger is het feit dat beide renners de Tour de France, waar ze allebei voorzien waren, niet zullen halen.
🇫🇷 #Dauphiné
Following the big crash today, Dylan van Baarle and Steven Kruijswijk were taken to the hospital. Examinations revealed that Dylan has fractured his collarbone and will need surgery. Steven has a small fracture in his hip that will heal with rest.
We’re very… pic.twitter.com/BNXwNEVxXu
— Team Visma | Lease a Bike (@vismaleaseabike) June 6, 2024
Slaap je met een ui naast je bed, Alfred, dat je altijd zo loopt te huilen?
Cian Uijtdebroeks, Olav Kooij en Matteo Jorgenson meenemen naar de Tour.
1 ze vallen weinig of niet.
2 alle 3 kansen op etappezege
3 zou mij niet verbazen dat Matteo of Cian top 10 gaat rijden in de Tour
4 ze maken kans op de bollentrui of Kooij de groene trui
Hopelijk gaat Vingegaard en Van Aert ook gewoon mee waarmee je de meeste kansen hebt uiteraard.
Ps. Neem please geen Kelderman of Gesink mee. Die zijn klaar met hun carrière. Is mijn mening he.... en een mening mag je hebben toch
Daarnaast gaat Uijtdebroeks echt geen rit winnen hoor.
Bij iemand als Kruijswijk zal het salaris per wedstrijdkilometer niet verkeerd zijn….
https://www.procyclingstats.com/rankings/me/distance
Beterschap aan de heren!
Zo leren ze sturen en anticiperen.
Reflexen moet jong aanleren..
Mijn selectie, mits iedereen fit:
Vingegaard
Benoot
Bouwman
Jorgenson
Kelderman
Kuss
Laporte
Van Aert
Tullet nog nergens overtuigend geweest dit jaar dus nog geen Tourmateriaal wat mij betreft. Dan Bouwman de kans maar geven.
En de dreiging achter de hand lijkt me zinloos, hier komen geen groepjes terug waardoor het een sprint wordt, ook de reden waarom ik vind dat de Belgen geen Philipsen moeten meenemen.
Met 3 renners en een kopman als VdPoel moet je gewoon 2 knechten meenemen.
Er wordt gesproken over 'klassiek' parcours zoals WK of Ronde v.Vl. Naast VdPoel en Van Baarle kom je dan uit bij een Van Poppel of Teunissen. En die zie ik echt wel 110% geven voor Mathieu.
- Vingegaard
- Kuss
- Uijtdebroeks
- Jorgenson
- Kelderman
- Tullet
- van Aert
- Benoot
On-Topic , Ik hoop dat Kruiswijk zich nog één keer kan opladen om de Vuelta te halen en daar een mooie resultaat kan wegzetten. (Als knecht of voor een eigen top vijftien notering.). Want deze val is nu niet bepaald het verjaardagsgeschenk dat je deze man gunt.
Overigens ben ik wel van mening dat Visma na dit seizoen wel afscheid mag nemen van de morgen 37 jaar wordende Kruiswijk... Een Frank van den Broek die nu nog bij DSM zit zou ik een prima vervanging vinden. Slechts 23 jaar met nog voldoende groeimarge, en dus een betere investering dan onze vriendelijke breedgeschouderde Steven.
-Vingegaard
- Kuss
- Uijtdebroeks
- Jorgenson
- Kelderman
- Tullet -- ik denk dat toch Laporte meegaat
- van Aert
- Benoot
Ik zie ook eerder tratnik of kelderman erbij komen dan Tulet of Kooij
Stuur gesink maar naar Vuelta
Laporte, daar wil ik eerst wel eens van weten wat ermee aan de hand is, want die is na de seizoenaanvang geen schim van zichzelf meer. Tijdens de Giro fietste hij letterlijk achteruit. In vorm is hij absoluut gelijk iemand om mee te nemen, maar als hij dat niet is kan hij beter toewerken richting het najaar.
Tosh van der Sande en Julien Vermote zouden mijn andere twee opties zijn als het echt gaat om sleurwerk... En als fan (En beloning) zou Koen Bouwman ook een mooie optie zijn, maar ik heb geen flauw idee hoe hij zit in z'n opbouw. En daarnaast is hij ook niet het poppetje om op het vlakke te werken.
Maar Visma moet sowieso niet gaan proberen het werk op zich te nemen deze Tour. Ik zou demonstratief rechtop gaan zitten wanneer andere ploegen naar Visma-LAB gaan kijken, met een houding van "zoek het lekker zelf uit". Visma-LAB zit op dit moment nu niet bepaald in de situatie om de koers op zich te nemen... Als ploeg moet je juist gebruik maken van de onzekerheid omtrent Vingegaard, om op die manier UAE het werk op te dringen...
Als het klopt wat we tot nu toe te horen krijgen is het sowieso kwestie van pas in de derde week toe te slaan. Dus tot die tijd doe je absoluut niets. Sprintritten zijn voor Alpecin en anderen om het werk op te knappen, en ook het geel (Mocht Vingegaard toch echt super zijn.) wil je pas in de derde week.
Zo zou ik het doen in Cycling Manager. hehehe ;)
Met Kuss, Kelderman (ipv Kruijswijk), Jorgenson en Benoot hebben ze al meer dan genoeg kracht bergop. Ik zou eerder extra man voor het vlakke meenemen (dus 2 in het totaal). Eerste gedacht is Tratnik en Laporte, maar beide zijn mogelijks nog geen 100% (Giro en ???).
En in PCM maakt het allemaal niet uit, want je kan elke dag 100% geven en je herstelt toch volledig =D
Vingegaard, kuss, jorgenson, benoot, tratnik, laporte, kelderman en als laatste gesink/van aert.
Mocht vingegaard niet fit genoeg zijn kooij meenemen en vol jagen op ritten met de aanwezige renners.
Hopelijk snel herstel en dan naar de Vuelta.
Voor van Baarle is hopelijk fitblijven op een indoor fietstrainer een optie, dan zouden de spelen nog kunnen.
Ieder jaar vallen er in die nerveuze koers weer belangrijke pionnen uit, of krijgt de voorbereiding een knauw.
Stuur gewoon je b-team of development team, dan voldoe je netjes aan je WT verplichtingen. En stuur je brekebeentjes naar een paar rustigere eendagskoersen om ritme op te doen, al is ook gebleken dat veel of weinig koersen niet bepalend is voor succes!