BEAT kreeg last minute uitnodiging voor Ronde van Denemarken
foto: Cor Vos (archief)
dinsdag 12 augustus 2025 om 16:24

BEAT kreeg last minute uitnodiging voor Ronde van Denemarken

BEAT is last minute nog toegevoegd aan de startlijst van de Ronde van Denemarken. De Nederlandse continentale ploeg werd pas een week van tevoren gevraagd om deel te nemen aan de rittenkoers. “Het is een prachtige kans om ons te meten”, vertelt ploegleider Thijs Zonneveld.

“Een week voor de koers kregen we in onze mailbox de vraag of we wilden meedoen.”, aldus Zonneveld. “We willen onze renners altijd de kans geven om zich goed voor te bereiden, maar de Ronde van Denemarken is gewoon een joekel van een kans voor ons. Het zit net onder de WorldTour, we kunnen koersen tegen jongens als Mads Pedersen. Het is een prachtige kans om ons met hen te meten.”

Toch was het geen sinecure om zo last minute een volwaardige ploeg naar Denemarken te sturen, vertelt Zonneveld via de kanalen van het Nederlandse team. “We zijn er toch nog in geslaagd. We zijn er!”

RIDE Magazine
8 Reacties
12-08-2025 16:36
Ze hadden waarschijnlijk dringend behoefte aan wat veldvulling in Denemarken! Ondanks dat .PRO status is het deelnemersveld toch heel mager met maar 4 WT's (inclusief diverse stagiairs/development renners) en 7 PRT's in hun jacht op punten. De nationale ploeg en 6 CT's moeten de omvang van het peloton nog een beetje opkrikken.
    12-08-2025 18:39
    Ja inderdaad. Er zijn met burgos Polen Noorwegen en binnenkort en Benelux tour ook wel veel bijna week rondes nu.
12-08-2025 16:43
Dat verzin je toch bijna niet, zo weinig animo voor een ronde. Voor BEAT wel mooi, die mogen iedere dag Veistroffer en Vercouillie vergezellen in de vlucht.
    12-08-2025 16:48
    Er zal vast een late afzegger zijn geweest, ze zullen niet hotels en logistiek last minute aanpassen vanwege Beat.
    12-08-2025 16:53
    Ah, dat klinkt eigenlijk vrij logisch ja.
    12-08-2025 18:03
    Het Duitse Lotto Kernhaus zou eerst meedoen ja.
    12-08-2025 18:39
    Zoiets zal het wel zijn. Beat heeft met Hidde ook niet echt zijn ster ensemble kunnen sturen
12-08-2025 17:31
Hierin heeft dit clubteam wel onwijze mazzel gehad. Naar verluidt zou Parkhotel Valkenburg al eerder een akkoord hebben met de organisatie, maar heeft de organisatie aldaar een ploeg te veel akkoord gegeven en is Parkhotel, vorig jaar nog ritwinnaar in deze ronde, het slachtoffer

Reacties zijn gesloten.