Alpecin-Deceuninck rekent op Jasper Philipsen en Søren Kragh Andersen in Gent-Wevelgem
Alpecin-Deceuninck wil zondag scoren in Gent-Wevelgem met Jasper Philipsen en Søren Kragh Andersen. De twee kopmannen krijgen steun van onder meer wereldkampioen gravel Gianni Vermeersch. Kragh Andersen werd vorig jaar nog vijfde in Gent-Wevelgem.
Philipsen is de snelle man van dienst voor Alpecin-Deceuninck zondag. De Limburger bewees echter dat hij meer is dan een sprinter door de Classic Brugge- De Panne op imponerende wijze te winnen. Philipsen reed de hele dag in het offensief en werkte het vervolgens af in een sprint met vier.
Sterke Kragh Andersen
Kragh Andersen is ook goed begonnen aan het seizoen. De Deen toonde zich in Milaan-San Remo in dienst van Mathieu van der Poel en werd zelf nog vijfde. Vrijdag was hij ook meer dan in orde in de E3 Saxo Classic, wat uiteindelijk resulteerde in een negende plaats.
De selectie wordt aangevuld met de Belg Robbe Ghys, de Duitsers Maurice Ballerstedt en Alexander Krieger en de Zwitser Silvan Dillier.
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.