Volg hier de koninginnenrit van de Herald Sun Tour 2020
Op de vierde dag is de Herald Sun Tour toe aan de koninginnenrit. Over slechts 106,6 kilometer wordt gekoerst naar skigebied Mt. Buller. Bespreek hier op WielerFlits het verloop van de vierde etappe!
In de vierde etappe over 106,6 kilometer rijdt het peloton van Mansfield naar skigebied Mt. Buller. Dit wordt ook wel gezien als de koninginnenrit. Na een kleine ronde en een wat grotere ronde, waarin geklommen wordt naar Tolmie, volgt het sluitstuk van de dag. De lange klim naar Mt. Buller brengt de renners naar ongeveer 1600 meter hoogte.

Om 00.30 uur Nederlands-Belgische tijd wordt het startsein gegeven voor deze etappe. Omstreeks 03.20 uur worden de eerste renners aan de aankomst verwacht. De wedstrijd is vanaf 00.25 uur live te volgen via de Eurosport Player.
Links
Website organisatie
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Parcours
Liveticker (Twitter organisatie)
Prachtig beeld !!