Volg hier de derde etappe van de Saudi Tour 2020
De renners in de Saudi Tour zijn aanbeland bij de derde etappe. Start (King Saud University) en finish (Al Bujairi) zijn andermaal in Riyadh, maar het peloton wordt ook kilometerslang door de woestijn gestuurd. Draait het uit op een massasprint? Volg hier op WielerFlits het koersverloop.
De derde etappe is ‘slechts’ 119 kilometer lang en kent nog de nodige hoogtemeters. Vooral in het woestijndeel lopen her en der de brede wegen omhoog. Veel indruk zal dat niet maken op de aanwezige sprinters. Mogelijk heeft de wind (windkracht 3 à 4) uit het zuiden nog wel wat invloed.
Het startsein van de etappe wordt gegeven om 10.45 uur Nederlands-Belgische tijd. Tussen 13.35 en 13.55 wordt vervolgens de aankomst verwacht. Op Eurosport 2 wordt vanaf 12.00 uur de finale van de etappe uitgezonden.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Parcours
Liveticker (#SaudiTour)
Ik verwacht ook geen sprint vandaag. Eerder klein groepje dat weg blijft.
Misschien moet je de laatste 15 kilometers gewoon eens kijken. De omgeving is misschien niet mooi, maar de koers word gemaakt door de renners. En voornamelijk door Haussler dan.