Vuelta 2015: Volg hier de vijftiende etappe
Deel twee van het drieluik voor de rustdag staat de renners vandaag te wachten in de Vuelta a España. Ditmaal is de Alto de Sotres (eerste categorie) het eindpunt van een rit over 175,8 kilometer. Onderweg ligt een klim van tweede categorie, maar dat is slechts een veredelde warming-up voor de steile slotklim. Kan Tom Dumoulin de schade beperkt houden, of krijgt hij weer een klap te verwerken van zijn concurrenten? Volg op WielerFlits het verloop van de etappe.
De Alto de Sotres is twaalf kilometer lang met een gemiddelde van acht procent stijging. Deze komen voort uit enkele vlakke kilometers en een zeer steile slotfase, waarin de hellingĀ niet onder de tien procent komt.
Het vertrek is om 12.47 uur in Comillas. Tussen 17.30 en 18.00 uur verwacht men de winnaar op de eindstreep. De tv-uitzending begint getrouw omstreeks 16.00 uur op Sporza en Eurosport. DeĀ NOS zorgtĀ via de website voor een livestream en zal ook op NPO1 schakelen met de koers.

Links:
Voorbeschouwing etappe 15
Website organisatie
Deelnemerslijst Vuelta 2015
Parcoursinformatie etappe 15
Livestream (NOS)
Liveticker (Sporza)
Ik gun Zubeldia wel de winst maar de winnaar komt toch uit de groep der favorieten.
Laatste wiel, daar krijgt de rest wel moraal van...
Komen zo bij het steile stuk, en het zal wel gelijk uiteenspatten dan.
Sterkte Tom!
De regie mag dat best wat beter in beeld brengen.
Zelfs al rijdt Tom uiteindelijk top-10 in het AK, dan nog heeft hij het fantastisch gedaan.