Vuelta 2015: Volg hier de achtste etappe
Na de bergetappe van gisteren staat er vandaag een relatief vlakke etappe op het programma. Al heeft de 188,6 kilometer lange achtste etappe van Puebla de Don Fadrique naar Murcia wel een verraderlijk slot. In de laatste vijftig kilometer wordt namelijk de Cresta del Gallo twee keer beklommen. Deze klim van derde categorie is 5,5 kilometer lang en heeft een gemiddeld stijgingspercentage van 6,8 procent.
Slaagt Peter Sagan of Caleb Ewan erin een tweede ritzege te boeken. Of komt John Degenkolb eindelijk een keer juichend over de streep? Of weet een vluchtgroep uit de greep van het peloton te blijven? Bespreek hier op WielerFlits het verloop van de etappe.
De officiële start wordt gegeven om 13.13 uur. De finish staat gepland tussen half zes en zes uur. Vanaf 16.00 uur is de koers live te volgen op Sporza en Eurosport. Ook de NOS komt met beelden van de rit, in een uitzending waar ook atletiek, hockey en judo te zien is.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcoursinformatie achtste etappe
Tinkoff moet zich schamen.
@laatsteman
Waarom moet Tinkoff zich schamen? Sagan wordt gewoon van zijn fiets gereden.