Volg hier Paris-Camembert 2015
zondag 5 april 2015 om 11:00 Volg in Google

Volg hier Paris-Camembert 2015

Op de dag dat de ogen van alle wielerliefhebbers op Vlaanderen zijn gericht, vindt ook in Frankrijk een koers plaats met een lange traditie. De eendagswedstrijd Paris-Camembert (1.1) beleeft vandaag namelijk zijn 76e editie. De kans op een Franse winnaar is doorgaans groot. Elf van de laatste twaalf edities zag het publiek een renner uit eigen land als eerste de finish passeren.

Zeventien ploegen, met daarbij geen enkele Nederlander, vertrekken om kwart over 11 uit Pont-Audemer. Na 202 kilometer is de finish getrokken in Vimoutiers. De winnaar wordt daar tussen 16.05 uur en 16.55 uur verwacht.

Links

Website organisatie
Startlijst
Liveticker (Direct Velo)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
3 Reacties
05-04-2015 11:12
Ook voor een Franse koers een wat matig deelnemersveld. Bouhanni voor revanche dan maar. Al zal de organisatie op Dumoulin hopen. Of beter nog: Christian Mager.
05-04-2015 11:51
@poetertjes: Ik snap wel dat deze koers de afgelopen jaren steeds door een andere renner wordt gewonnen.
05-04-2015 16:29
Loubet mag 65 kilo kaas mee naar huis nemen.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.