maandag 25 mei 2015 om 19:15
•
Volg in Google
Volg hier: het Amerikaans kampioenschap op de weg
In de Verenigde Staten wordt vandaag gestreden om de Stars and Stripes. Om 13:30 uur lokale tijd (19:30 uur Nederlandse tijd) is een peloton vol Amerikanen gestart voor de 165 kilometer lange nationale titelstrijd. De wedstrijd wordt net als vorig jaar georganiseerd in Chattanooga (Tennessee).
De overwinning ging vorig naar Eric Marcotte. De inmiddels 35-jarige renner uitĀ Marquette, Michigan komt al drie jaar uit voor het Amerikaanse Continentale team SmartStop. Afgelopen weekend kroonde Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) zich tot Amerikaans kampioen tijdrijden.
Livestream
Links
Route
Technische gids
De 7 zijn er 10 geworden, allemaal ƩƩnlingen inclusief Horner. Ze rijden op 50s van Talansky die het nu toch wel zwaar krijgt. Hup Chris!
En toen kapte de stream ermee :(
Ah, correctie: het is nĆŗ nog 26km, ze rijden het plaatselijke circuit op voor 3 rondjes. Dan wordt het nog krap voor Andrew. Hij heeft een klein minuutje.
Oh boy, klein muurtje nog in het parkoers! Een paar bruggen doen ook een duit in het zakje.
Ze zijn bijna bij hem
Oh, haha, dan valt het weer stil :p
Aanval Horner!
Horner - Talansky - Howes - Bussche - Reijnen - ?
En 3 van die 15 weten elkaar omver te fietsen? :P moet je ook maar kunnen..
Cannondale heeft Horner geƫlimineerd, maar levert dat winst op? Bussche gaat!
Laatste keer op de muur, Reijnen komt terug aansluiten met dank aan de verschillende auto's en motoren achter de renners. Dombrowski heeft Bussche weer te pakken, Mannion moet lossen.