Volg hier de tweede rit in de Eneco Tour 2015
Elia Viviani was gisteren de beste in de openingsetappe van de Eneco Tour. Met een klein verschil wist hij Danny van Poppel af te houden. Kan onze landgenoot vandaag revanche nemen in de tweede etappe, met start en finish in het Brabantse Breda. Of zal er vandaag een andere sprinter op het hoogste ereschavot staan? Volg het verloop van de wedstrijd hier op WielerFlits.
De tweede rit gaat van start om twintig minuten over twaalf en start met een plaatselijke ronde van 25,7 kilometer rond Breda. Daarna volgt een grotere ronde door West-Brabant van bijna honderd kilometer, met onder meer een passage door wielerdorp Sint-Willebrord. Er wordt afgesloten met twee keer een plaatselijke ronde van dertig kilometer. De aankomst wordt verwacht rond half vijf.
De gouden kilometer ligt in de laatste van de plaatselijke rondes, op iets meer dan twintig kilometer van het einde tussen Dorst en Rijen. Daar zijn kostbare bonificatieseconden te verdienen voor het klassement.
De Eneco Tour wordt vandaag live uitgezonden op L1 (vanaf 14.45 uur), Sporza en Eurosport (beide vanaf drie uur)

Links
Voorbeschouwing: Eneco Tour 2015 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Livestream (L1)
http://www.klimtijd.nl/beklimming/ferme-libert
dat belooft spektakel Zaterdag!
Die zullen ze wel terug halen dan voor de gouden KM, maakt het nog wel interessant.
We gaan het zien, ze zullen in ieder geval drie keer om een seconde moeten gaan sprinten mochten de koplopers vooruit blijven.
Haussler heeft onderhand z'n piek wel een beetje gehad toch?
Zo slecht was de uitslag van Van Genechten gisteren ook helemaal niet: voor o.a. Guardini, Hofland, Modolo, Nizzolo, Sanz, Boonen..
Dikke kans dat die secondes naar Broeckx, Pate en Tjallingii gaan ;)
OK, 1 roompot, 1 topsport, 1 wedstrijd jury en een dokter snap ik.... maar de andere 4?
je gaat gelijk krijgen wat betreft de GK ;)