dinsdag 29 maart 2016 om 11:40
•
Volg in Google
Volg hier de eerste etappe van de Driedaagse De Panne-Koksijde 2016
Het is opnieuw een zwarte dag voor het wielrennen, maar de koers gaat ‘gewoon’ door. In België staat vandaag de Driedaagse De Panne-Koksijde op het programma.
De eerste etappe begint in themapark Plopsaland en gaat daarna over een hoop hellingen die we kennen van de Ronde van Vlaanderen. Het is vooral uitkijken naar de Muur van Geraardsbergen. De renners gaan deze helling na 130 kilometer al eens op, om achttien kilometer voor het einde weer terug te keren. Hier gaat vermoedelijk de beslissing vallen.De etappe gaat om 11:55 van start en zal naar verwachting tussen 16:53 en 17:23 eindigen. Eurosport en Sporza beginnen om 14:45 met het uitzenden van beelden. Bespreek hier het verloop van de koers.

Links
Parcours
Voorbeschouwing
Website organisatie
Deelnemerslijst
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Twitter organisatie)
Rij dan gewoon dom op kop Lieuwe, voor je klassement. Wat kan jou die linkmiecherige Kazach schelen?
En dan niet achtervolgen?
Gewoon geen woorden voor. Onbegrijpelijk stom
Wel gewoon een mooie zege van Kristoff
Het was toch duidelijk dat Westra betere papieren heeft voor de eindoverwinning met zijn sterke tijdrit. Dus als Lutsenko in de laatste 2 kilometer demarreert, dan moet Kristoff het gat dichten om te winnen. Gewoon dom van Westra om zijn ploegmaat op kop te dwingen in de laatste 5 km. Westra voor het klassement en Lutsenko voor een eventuele dagwinst. Friese koppigheid volgens mij?