Volg hier de tweede etappe van de CRO Race 2019
De CRO Race vult deze week het gat in dat het wereldkampioenschap achterlaat. Woensdag staat de tweede etappe van Slunj naar Zadar op het programma. De sprinters lijken wederom aan bod te zijn. Wie grijpt de zege? Volg het hier op WielerFlits!
Mark Kump heeft de leiderstrui om zijn schouders hangen. De Sloveen spurtte dinsdag in de openingsrit naar de zege voor Yevgeniy Gidich en Eduard Michael Grosu. Metec-TKH, het enige team uit de Benelux aan de start in Kroatië, eindigde met Arvid de Kleijn op de zesde plaats.
De laatste veertig kilometer van de etappe zijn zijn nagenoeg vlak. Daarvoor moeten er twee gecategoriseerde beklimmingen overwonnen worden. De eerste hindernis van de dag is de Jezerice, die binnen dertig kilometer opdoemt. Tachtig kilometer later is het de beurt aan Velebit, die van de tweede categorie is. Vermoedelijk zijn deze beklimmingen niet zwaar genoeg om de sprinters in zwaar weer te brengen.

De tweede etappe van de Ronde van Kroatië begint om 12.30 uur. De finish wordt meer dan vier uur later verwacht, tussen 16.44 uur en 17.06 uur. De CRO Race wordt vanaf 15.00 uur live uitgezonden door Eurosport 1 en de Eurosport Player.
Links
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (Twitter)
Om te reageren moet je ingelogd zijn.