donderdag 10 maart 2016 om 10:55
•
Volg in Google
Volg hier de tweede etappe in Tirreno-Adriatico 2016
Tijdens de tweede rit van Tirreno-Adriatico blijft het peloton in Toscane, maar rijdt het in zuidelijke richting van de provincie Lucca naar de provincie Pisa. Daar is Pomarance de aankomstplaats van de eerste rit in lijn. Na een vlakke aanloop waarin de renners langs Pisa en Livorno rijden, zit het venijn in de staart. In de slotfase wacht de renners een lastige en ongelijkmatige beklimming met stukken die oplopen tot 12%. Na de top op drie kilometer van het einde gaat een aflopende weg richting de aankomst.
De etappe start om tien over elf, de aankomst wordt verwacht tussen half vijf en vijf uur. Eurosport begint om 14:23 met de live-uitzending. Sporza zendt de etappe uit na de finish van Parijs-Nice. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links
Voorbeschouwing Tirreno-Adriatico 2016 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst
Informatie etappe 2
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Lijkt me meer iets voor de echte klimmers en dan natuurlijk Valverde als winnaar..
[quote]Just past Saline di Volterra, the route starts to go up towards Cerreto, on a long and very uneven climb, with slopes beyond 10-12% alternating with mild 2-3% gradients. After an almost flat section of 1.9%, there is one last steep stretch (15%) 3km from the finish where it averages 7.1% for one kilometre. The KOM sprint comes 2.85km from the line. The route takes a wide half-circle around Pomarance along rolling roads that are mostly descending, leading to the sharply uphill home straight (250m after the last mild bend), on 7-m wide, asphalt road. The final 100m average 7.8%. After the top of the climb, it is very technical as there are numerous turns until the riders get to the flamme rouge. Here a sharp turn is followed by three sweeping bends.[/quote]
[url=http://www.tirrenoadriatico.it/wp-content/uploads/2016/02/T02_Pomarance_ukm.jpg] En voor wie het profiel wil zien omdat ze het niet geloven [/url]
Nog één toevoeging:
[quote]The uneven climb will make it hard for anyone to escape and the race will probably come down to a sprint from a reduced group. In the technical finale, positioning will be key and splits could very well occur and so the GC riders have to be attentive while the classics specialists will battle it out on the short ramp to the finish.[/quote]
Er zit daar een stuk van 500m aan gemiddeld 9.6%. Dat is niets voor Sagan.
Toegegeven, er is nog 3km hierna. Hangt er dus vanaf of de eersten doorrijden of niet. Kijken ze naar elkaar, dan maakt Sagan een kans(je).
@martini151
Als ex-schansspringer zou ik er raar van opkijken als hij niet explosief zou zijn.
En waar komt de notie toch vandaan dat Sagan er op 500 meter aan 9% afgereden zal worden? De steilste kilometer is aan 7%, dat zal wel lukken toch zeker?
Afgelopen Vuelta was er een etappe die Valverde won, daar zat een steiler stuk in. Maar daar werd Sagan ook gewoon tweede, na een wat moeilijker klimmetje dus.
Hoe dan ook, we gaan het gewoon zien. Daarom zijn dit soort finales leuk, iedereen verwacht er wat anders van!
Die niet bang is het laatste stuk solo naar de streep te fietsen. En hiermee duidelijk maakt dat dit rondje voor hem is....
Ik kan het ook mis hebben, maar dan is het maar gezegd...
Noteer voor mij maar EBH.
Rebellin verwacht ik ook gewoon. Niet voor de top3, maar wel dichtbij.
Je kan ze beter blindelings negeren aangezien die betaald krijgen van goksites om previews te schrijven.
Oh, kleine toevoeging:
Hun informatie is letterlijk de informatie van de Tirreno website, daar heb ik namelijk het eerste stuk vandaan. Dus..
Vind wel dat ze goede uitleg over het parcours en het weer hebben altijd maar verder hecht ik er niet zoveel waarde aan.
Ik ga d'r wel gewoon voor zitten!
Even voor de duidelijkheid, die links werken (als het volgens het normale systeem werkt in ieder geval) alleen op basis van clicks. Niet op basis van wat je wint of verliest bij goksites, hoe dacht je dat dat in zijn werk zou gaan?
En is het je niet opgevallen dat op wielerflits ook Zweeler reclames en zelfs "nieuwsberichten" staan? Zijn de voorbeschouwingen hier dan ook nutteloos? Dat zijn gewoon Google AdSense advertenties waarvoor ze op basis van clicks geld kunnen verdienen, niets meer of minder.
De voorbeschouwingen op cyclingquotes zijn gewoon een nog betere versie van die hier, omdat ze meer in detail treden. Soms (veel) te lang, maar wel nuttig als je de beste kijk op een etappe wilt hebben.
Laatst nog een stukje over gelezen ook eens even zoeken...
En ja op wielerflts is het totaal anders, ik heb het over de preview sites en blogjes.. Maar je kan de links altijd gewoon zelf controleren en bijv kijken op de goksites wat hun beleid is mbt affiliates.