Volg hier de tweede etappe in Tirreno-Adriatico 2016
donderdag 10 maart 2016 om 10:55 Volg in Google

Volg hier de tweede etappe in Tirreno-Adriatico 2016

Tijdens de tweede rit van Tirreno-Adriatico blijft het peloton in Toscane, maar rijdt het in zuidelijke richting van de provincie Lucca naar de provincie Pisa. Daar is Pomarance de aankomstplaats van de eerste rit in lijn. Na een vlakke aanloop waarin de renners langs Pisa en Livorno rijden, zit het venijn in de staart. In de slotfase wacht de renners een lastige en ongelijkmatige beklimming met stukken die oplopen tot 12%. Na de top op drie kilometer van het einde gaat een aflopende weg richting de aankomst.

De etappe start om tien over elf, de aankomst wordt verwacht tussen half vijf en vijf uur. Eurosport begint om 14:23 met de live-uitzending. Sporza zendt de etappe uit na de finish van Parijs-Nice. Bespreek hier het verloop van de etappe.

Links
Voorbeschouwing Tirreno-Adriatico 2016 (WielerFlits)

Website organisatie
Deelnemerslijst
Informatie etappe 2

Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
119 Reacties
10-03-2016 12:14
Valverde geef ik de meeste kans maar gaat ie er voor. Daarnaast hoop ik op Mollema, klom toch prima in de Ruta del Sol.
10-03-2016 12:17
Is dit niet te lang en te stijl voor de Sagans?
Lijkt me meer iets voor de echte klimmers en dan natuurlijk Valverde als winnaar..
10-03-2016 12:22
Dit is helemaal niet voor de klimmers, maar voor puncheurs. Hier rijd je echt Sagan, Cancellara, Van Avermaet, Stybar, Ulissi, Colbrelli en Hagen er niet af hoor.

[quote]Just past Saline di Volterra, the route starts to go up towards Cerreto, on a long and very uneven climb, with slopes beyond 10-12% alternating with mild 2-3% gradients. After an almost flat section of 1.9%, there is one last steep stretch (15%) 3km from the finish where it averages 7.1% for one kilometre. The KOM sprint comes 2.85km from the line. The route takes a wide half-circle around Pomarance along rolling roads that are mostly descending, leading to the sharply uphill home straight (250m after the last mild bend), on 7-m wide, asphalt road. The final 100m average 7.8%. After the top of the climb, it is very technical as there are numerous turns until the riders get to the flamme rouge. Here a sharp turn is followed by three sweeping bends.[/quote]

[url=http://www.tirrenoadriatico.it/wp-content/uploads/2016/02/T02_Pomarance_ukm.jpg] En voor wie het profiel wil zien omdat ze het niet geloven [/url]

Nog één toevoeging:

[quote]The uneven climb will make it hard for anyone to escape and the race will probably come down to a sprint from a reduced group. In the technical finale, positioning will be key and splits could very well occur and so the GC riders have to be attentive while the classics specialists will battle it out on the short ramp to the finish.[/quote]
10-03-2016 12:26
@lyndalid jaja nu weten we het wel (hoor ;)) een type sagan gaat winnen vandaag. Net een klein kind dat om snoep vraagt, maar het niet krijgt.
10-03-2016 12:28
Ah ja, excuus voor de onderbouwing van een eerder gemaakt statement. Daar doen we op wielerflits natuurlijk niet aan ;)
10-03-2016 12:29
Je kan Cyclingquotes blindelings volgen, maar je kan ook een eigen mening hebben.

Er zit daar een stuk van 500m aan gemiddeld 9.6%. Dat is niets voor Sagan.
Toegegeven, er is nog 3km hierna. Hangt er dus vanaf of de eersten doorrijden of niet. Kijken ze naar elkaar, dan maakt Sagan een kans(je).
10-03-2016 12:33
Ook Nibali kan er wel eens voor gaan vandaag.

@martini151
Als ex-schansspringer zou ik er raar van opkijken als hij niet explosief zou zijn.
10-03-2016 12:37
Het is denk ik wel een feit te noemen dat als de klassementsrijders losgaan in dit soort etappes er ook onder puncheurs mensen gaan wegvallen, bijvoorbeeld onder druk van teambelangen.
10-03-2016 12:42
Sagan of valverde vandaaag. Overigens, sagan kan toch beter klimmen dan gva en stybar? Het omgekeerde wordt wel eens beweerd
10-03-2016 12:43
ik vind dat Brambilla weinig genoemd wordt. Volgens mij is deze etappe geschikter voor hem dan bijvoorbeeld de Strade.
10-03-2016 12:44
Die laatste 7,8% aan 100 meter is vaak niet echt gunstig voor Sagan. Denk dat hij het daardoor niet gaat winnen.
10-03-2016 12:44
Je bedoelt puncheurs zoals Hagen, die in Oman nog op een soortgelijke (natuurlijk niet identiek) aankomst won?

En waar komt de notie toch vandaan dat Sagan er op 500 meter aan 9% afgereden zal worden? De steilste kilometer is aan 7%, dat zal wel lukken toch zeker?

Afgelopen Vuelta was er een etappe die Valverde won, daar zat een steiler stuk in. Maar daar werd Sagan ook gewoon tweede, na een wat moeilijker klimmetje dus.

Hoe dan ook, we gaan het gewoon zien. Daarom zijn dit soort finales leuk, iedereen verwacht er wat anders van!
10-03-2016 12:44
Spek op de bek voor Roux vandaag
10-03-2016 12:52
Normaal gesproken moet Sagan zeker wel mee kunnen doen om de etappezege hier hoor, die man lost zelden als het er op aan komt. Maar ik denk wel dat hij net als zo vaak net iets te vroeg leeg loopt, en daardoor niet gaat winnen.
10-03-2016 12:57
Pinot
Die niet bang is het laatste stuk solo naar de streep te fietsen. En hiermee duidelijk maakt dat dit rondje voor hem is....
10-03-2016 13:04
Ulissi en Valverde springen achter een ontketende Nibali aan. Vol gas naar beneden met een gaatje op Sagan, EBH en Brambilla, die net te kort komen voor de overwinning. En dus wint Ulissi de sprint van Valverde!

Ik kan het ook mis hebben, maar dan is het maar gezegd...
10-03-2016 13:06
Ik heb het gevoel dat Sagan nog niet helemaal op het niveau is dat nodig is om dit te winnen.
Noteer voor mij maar EBH.
Rebellin verwacht ik ook gewoon. Niet voor de top3, maar wel dichtbij.
10-03-2016 13:07
Toevoeging op Silenthill:
Je kan ze beter blindelings negeren aangezien die betaald krijgen van goksites om previews te schrijven.
10-03-2016 13:08
Ja negeren jullie lekker cyclingquotes.

Oh, kleine toevoeging:

Hun informatie is letterlijk de informatie van de Tirreno website, daar heb ik namelijk het eerste stuk vandaan. Dus..
10-03-2016 13:13
Ik kiji er zelf ook wel eens hoor, maar bij cyclingquotes staan niet voor niks van die affiliate links waarmee je naar een goksite kan gaan, en als je dan winst maakt zorg je voor een verliesje voor cyclingquotes dus zullen ze niet teveel goede tips geven(net goed genoeg om geen bezoekers te verliezen).

Vind wel dat ze goede uitleg over het parcours en het weer hebben altijd maar verder hecht ik er niet zoveel waarde aan.
10-03-2016 13:13
Hihihi! Heerlijk!

Ik ga d'r wel gewoon voor zitten!
10-03-2016 13:16
Zo'n typische finale waar Sagan de grootste favoriet is, de meeste indruk maakt, vroeg mee initiatief gaat nemen, tegen niet samenwerkende mede ontsnapte aanloopt en vervolgens nipt de sprint verliest van iemand uit het groepje terug gekomen renners.
10-03-2016 13:18
@ Skedel

Even voor de duidelijkheid, die links werken (als het volgens het normale systeem werkt in ieder geval) alleen op basis van clicks. Niet op basis van wat je wint of verliest bij goksites, hoe dacht je dat dat in zijn werk zou gaan?

En is het je niet opgevallen dat op wielerflits ook Zweeler reclames en zelfs "nieuwsberichten" staan? Zijn de voorbeschouwingen hier dan ook nutteloos? Dat zijn gewoon Google AdSense advertenties waarvoor ze op basis van clicks geld kunnen verdienen, niets meer of minder.

De voorbeschouwingen op cyclingquotes zijn gewoon een nog betere versie van die hier, omdat ze meer in detail treden. Soms (veel) te lang, maar wel nuttig als je de beste kijk op een etappe wilt hebben.
10-03-2016 13:27
Meestal krijgen een deel van het geleden verlies van de gokkers die via hun site komen, of betalen ze een deel terug als er winst gemaakt word.. Daardoor zijn ze natuurlijk niet op zoek naar winstgevende gokkers.

Laatst nog een stukje over gelezen ook eens even zoeken...


En ja op wielerflts is het totaal anders, ik heb het over de preview sites en blogjes.. Maar je kan de links altijd gewoon zelf controleren en bijv kijken op de goksites wat hun beleid is mbt affiliates.
10-03-2016 13:29
Nou, reken maar op sagan en de man die van februari tot september altijd bij de top tien eindigt Valverde is de naam, ik kan dat zo moeilijk begrijpen, de meeste renners nemen op tijd rust maar hij is schijnbaar onuitputtelijk, misschien ook het middel Meldonium ingenomen.

Reacties zijn gesloten.