Volg hier de slottijdrit in de Ronde van Romandië 2019
De Ronde van Romandië wordt vandaag afgesloten met een individuele tijdrit van en naar Genève, na Zürich de grootste stad van Zwitserland. Op een 16,85 kilometer lang traject zal deze rittenkoers in zijn definitieve plooi vallen.
Na de start langs het wonderschone Meer van Genève, volgt er een deel door de binnenstad. Na bijna zes kilometer volgt het eerste en enige tussenpunt. Niet veel later volgt er een 180 graden-bocht, waarna een passage volgt langs het meer. Hier ligt na 16,85 kilometer ook de finish. De tijdrit is op te delen in twee gedeeltes. De eerste acht kilometer gaan op en af, met enkele technische en smalle stroken. De laatste acht kilometer zijn dan weer biljartvlak en dus razendsnel.

De Deen Rasmus Iversen (Lotto Soudal) vertrekt om 12:24 als eerste renner van het startpodium, waarna er iedere minuut een volgende renner volgt. Vanaf de top twintig zit er een verschil van twee minuten tussen de renners. Klassementsleider Primoz Roglic vertrekt om twintig voor drie als laatste.
Eurosport zendt de wedstrijd niet live uit, maar de tijdrit is wel te volgen via de Player. Slaagt Roglic erin om voor het tweede jaar op rij te winnen? Bespreek hier het verloop van de slottijdrit.
Links
Website organisatie
Voorbeschouwing: Ronde van Romandië
Starttijden afsluitende tijdrit
Liveticker (Organisatie)
Liveticker (Sporza)
DNS SÉNÉCHAL Florian Deceuninck - Quick Step
DNS HIRT Jan Astana Pro Team
DNS VILLELLA Davide Astana Pro Team
DNS VAN EMDEN Jos Team Jumbo-Visma
Veel niet-starters. Die Hirt kan toch ook nog wel wat laten zien normaal?
Mogelijk heeft de kou wat mannen hard geraakt. Maar even wachten op verder nieuws
Edit: Swift blijft buiten bereik van Küng, die op enkele seconden van de top-3 strandt. Secondenspel bovenin. Volgende kandidaat zou Van Baarle kunnen zijn, die over enkele minuten start. Daarna is het wachten op de top-10 van het AK.
En als we Tjallingii moeten geloven, rijdt De Gendt alles op een hoop.
Edit: Van Baarle vindt ook van niet, die valt tegen. Maar heeft zich natuurlijk ook niet gespaard, afgelopen dagen.
Voor de mensen die het live willen volgen..
Mij benieuwen wat kruijswijk kan halen. Tony Martin niet slecht, denk dat als hij had mogen sparen net zoals Campenaerts hij had kunnen winnen.