Volg hier de slotetappe in de Vuelta a Castilla y León 2019
zaterdag 27 april 2019 om 10:30

Volg hier de slotetappe in de Vuelta a Castilla y León 2019

Davide Cimolai heerst in de Vuelta a Castilla y León. De Italiaanse sprinter van Israel Cycling Academy schreef tot dusver de eerste twee etappes op zijn naam en staat zaterdag gehuld in de leiderstrui aan de start in León om in de slotetappe zijn leiderstrui te verdedigen. Slaagt de Italiaan daar in? Volg het hier op WielerFlits.

Als het de Italiaan lukt om in het peloton te blijven tijdens de beklimming van de Alto de Foncebadón halverwege koers, dan lijkt hem de eindzege niet meer uit handen genomen te kunnen worden. De laatste 75 kilometer van de etappe tussen León en Vilafranca del Bierzo lopen namelijk in vlakke en dalende lijn, waardoor daar het spektakel niet meer verwacht hoeft te worden. In het klassement koestert Cimolai een voorsprong van vijftien seconden op ploeggenoot Guillaume Boivin en zestien seconden op Jérome Cousin.

Om 10.45 uur zal het startschot gegeven worden voor de tweede etappe. Tussen 14.15 en 14.45 uur zullen we weten wie de slotetappe en het eindklassement in de Vuelta a Castilla y León gewonnen hebben. De wedstrijd wordt in Nederland en België niet live op televisie uitgezonden.

Links
Website organisatie
Parcours
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)

Liveticker (Twitter organisatie)

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.