Volg hier de derde etappe in de Ronde van Valencia 2019
Leider Edvald Boasson Hagen moet zich vandaag in de Ronde van Valencia extra inspannen om zijn leidende positie te behouden. Het kan bijna niet anders of er staat vanmiddag een andere renner in de leiderstrui te pronken op het podium, met de zware beklimmingen onderweg naar Chera. Wie wurmt zich het snelst naar boven? Volg het op WielerFlits.
De Ronde van Valencia kiest voor het credo ‘zwaar, zwaarder, zwaarst’, want er moet serieus worden geklommen. De slotfase wordt gekruid door de Salto de la Mora (5,4 km aan 4,5%). Deze klim ronden de renners een eerste keer na ruim zestig kilometer.
Hierna gaat het over glooiende wegen – onderbroken door de Mata Parda (6 km aan 5,4%) – opnieuw richting aankomstplaats Chera. In de laatste vijftien kilometer is het vervolgens alle hens aan dek, met eerst de Sot de Chera (4,1 km aan 5,8%) en daarna nog eenmaal de Salto de la Mora. Na de top is het nog goed twee kilometer tot de streep. Maar, heren renners opgelet! De laatste honderden meters lopen namelijk weer flink omhoog.

Eurosport zendt de koers live uit. Op Eurosport 1 en de Eurosport Player zijn vanaf 14.30 uur beelden te zien, begeleid met commentaar van Jan Hermsen en Karsten Kroon. De finish van de eerste renner vindt rond 16.00 uur plaats.
Links
Voorbeschouwing: Ronde van Valencia 2019
Website organisatie
Parcours
Deelnemerslijst
Liveticker (Organisatie)
Km23 Escapada de 10 corredores Diferencia: 2'40”.
74 – DUVAL (ALM) , 131 – ANDEMESKEL (ICA), 147 – VAN HECKE (SVB), 162 – BARTHE (EUS) , 164 – BARCELÓ (EUS), 176 – KULIKOV (GAZ) 181 – ALARCÓN (W52), 197 – MOREIRA (CJR), 212 – LÓPEZ (EUK), 223 – RUBIO (BBH)
Benieuwd wanneer de tweede toekomt ;)
Welke ploeg(en) gaan dit dicht rijden ?
Edit: Km. 100 Disminuye la diferencia entre el pelotón y la escapada.
5'55"
Goed lijstje! Alleen I Izagirre lijkt me idd onzin. Eerder nog Bilbao.
Dit is te zwaar voor EB Hagen, Colbrelli en Trentin lijkt me.
Doet me qua parcours en tijd in het seizoen wat denken aan de 2de rit van Oman een aantal jaar terug.
https://www.procyclingstats.com/race/tour-of-oman/2016/stage-2
Edit, meer dan 10km later, nog steeds bijna 4' ..
Update. Nog 14 km onder de minuut. Kopgroep nog 4 man
josé zou het wél gespot hebben, i.t.t. kk