vrijdag 29 juli 2016 om 12:40
•
Volg in Google
Volg hier de derde etappe in de PostNord Danmark Rundt 2016
Moreno Hofland kwam gisteren opnieuw net te kort voor de ritzege in de PostNord Danmark Rundt. In de derde etappe van Aabenraa naar Vejle krijgt hij een nieuwe kans. Kan hij ditmaal het ploegspel van LottoNL-Jumbo wel afronden?
Het officiële startschot klinkt vanmiddag om 12:55 uur. De aankomst verwacht men rond de klok van 17.20. Bespreek het verloop van de etappe op WielerFlits.Links
Website organisatie
Informatie etappe 3
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Liveticker (organisatie)
Livestream (Deense TV)
Verder verwacht ik in de top 5 :
Valgren, Curt Nielsen, Wurtz-Schmidt, Kamp en Guldhammer.
Wat een bak talenten hebben ze in Denemarken zeg. Kunnen ze een mooie Worldtour team mee vullen.
is het dan zo'n lastige etappe vandaag?
edit;
bij 'Rutebeskrivelse' staat er: ''Rundstrækningen i Vejle er blevet en klassiker med 21 procent-stigningen på Kiddesvej, der hvert år splitter feltet fuldstændigt.''
lastige finale dus.
'' Dit jaar is de koningin etappe start in Aabenraa en is de race zwaarste , met iets meer dan 1800 hoogtemeters verdeeld over vele harde en steile beklimmingen . Van Aabenaa lopen in noordelijke richting door Genner , Diernæs , Kelstrup Strand en tot Haderslev . Ga dan terug naar het water bij Hejlsminde , over Skamlingsbanken naar Kolding en verder langs smalle steegjes tot Egtved . Vanaf hier wordt het extra golvend op en neer door de Vejle Valley door Tørskind , Vork en Ravning . Na Bredsten dwong de gloednieuwe Østengård - stijging in Vejle door voor de eerste keer naar de Gl. Kongevej / Chr beklimmen. Winthersvej . Keert terug in Vejle vallei van Hopballe , Jennum , schip en Nørre Vilstrup . De route in Vejle is een klassieker met 21 procent stijging van de Kiddesvej elk jaar splitter volledig geworden.''
Valgren en Marcato zie ik hier hoge ogen gooien. Hopelijk kan Van der Lijke zich tonen. Van de TLJ's vraag ik me af of iemand sterk genoeg is. De conditie van Hofland lijkt goed, hopelijk kan hij aanklampen.
Laten zij 't kopwerk maar overlaten aan Tinkoff, die willen hun kopman beschermen.
Het zou toch wat zijn, als Van der Lijke hier mee kan doen. Hij en Van Asbroeck hebben toch laten zien, dat zij Wallonië ook goed verteren. Ik snap ook niet waarom Campenaerts niet is opgesteld in dit rondje.
http://www.dr.dk/live/nyheder/sporten/Post-nord-dk-rundt-live
Witte trui +1, hahaha
1 TLj met Topsport op 20sec.
Peloton op 33 sec.
Nog 30km.
Wat een publiek zeg
Tip voor morgen enz. Zoek Volgtopic etappe 2 eerste post is de link naar de live stream