Volg hier de Clásica de Almeria 2017
zondag 12 februari 2017 om 12:00 Volg in Google

Volg hier de Clásica de Almeria 2017

Na het kunststukje van Alejandro Valverde van gisteren, gaan vandaag hoogstwaarschijnlijk de sprinters uitvechten wie de zege pakt in de Clásica de Almeria. In de 190,9 kilometer die afgelegd dienen te worden zitten drie kleine klimmetjes. Vorig jaar ging de zege enigszins verrassend naar Leigh Howard. Wie volgt hem op? Volg het hier op WielerFlits.

De start is om 12.15 uur in Almeria zelf, waarna via een grote lus (met die drie klimmetjes erin) in het naastgelegen Roquetas de Mar gefinisht wordt rond de klok van 17.00 uur. De slotkilometers zijn volledig vlak en dus ideaal voor de sprinters die uit zijn op een overwinning.

Aan de start staan zeven Nederlanders, allemaal in dienst van Roompot-Nederlandse Loterij. Mocht het op een sprint aankomen, dan is Raymond Kreder (vorig jaar zesde) de kopman.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours

Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (CyclingPro.net)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
3 Reacties
12-02-2017 13:30
De Vries, Van Rooy en Dupont zijn de koplopers, 7 minuten voorsprong. Cubero zwemt ertussen in.
12-02-2017 13:35
10min voorsprong wordt net gemeld. Edit, Roompot meldt niet veel later dat ze meer dan 6 en halve minuut voorsprong hebben nog. Dat zal dan wel dichterbij de waarheid zitten dan.
12-02-2017 16:10
Wordt dit niet uitgezonden bij Omroep Flevoland?

Om te reageren moet je ingelogd zijn.