vrijdag 22 juli 2016 om 12:55
•
Volg in Google
Tour 2016: Volg hier de negentiende etappe
De Tour de France trekt vandaag in deze negentiende etappe naar de Mont Blanc. De renners moeten in een relatief korte etappe van 146 kilometer vier grote cols bedwingen.
De rit van vandaag nodigt uit te kijken, met name het einde is interessant. Het begin van de slotklim naar Saint-Gervais Mont Blanc is zwaar. De eerste kilometer gaat zelfs aan 12,9 procent omhoog. Voor renners die alles-of-niets willen spelen is dit een ideale plaats om aan te vallen. Ook daarna blijft het lastig, met over de gehele berg een gemiddelde stijging van acht procent. Om duimen en vingers bij af te likken!De rit is vanaf 13:10 uur van start tot finish live te volgen op televisie via de NOS, Sporza en Eurosport. De aankomst wordt verwacht tussen 17:09 en 17:39. Bespreek hier het verloop van de koers.

Links
Voorbeschouwing WielerFlits
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcoursinformatie etappe 19
Liveticker organisatie
Liveticker Sporza
Livestream NOS (vanaf 14.10 uur)
GPS-data (Bekijk wie waar zit)
Meld je aan en speel onze Voorspelgame!
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Juist dat is toch een veel mooier idee.
Vond daarom de giro ook veel mooier om te zien. Meeste ploegen waren echt wel aan elkaar gewaagd. Krijg je toch een veel mooiere ronde van.
Nu is het standaard o die mogen wel weg nou tot over een kwartier. Wij hobbelen er wel achter aan. De rest durft toch niks meer. En dan gaan ze nu rijden voor een paar seconden. Jammer weer
Maar in België zien ze groen van jaloezie van Dumoulin, Kruijswijk en Poels
edit: nee, toch niet, ik was even in slaap gevallen ;)
Het enige wat nog ontbreekt is een renner waarvan je weet dat hij er in 3/4 bergetappes gewoon vol invliegt en wel ziet waar het eindigt.
Dumoulin ja, dat is een wereldtopper. Kruijswijk zijn palmares is kleiner dan dat van Jürgen en het is nu al niet zo dat we van hem erg warm worden. Poels rijdt hier indrukwekkend maar dat is als knecht. In zijn functie als kopman/vrije man moeten mannen als boonen, gilbert en zelfs van avermaet en wellens niet onderdoen dus dat valt dus afgunst wel mee.
De belgen hebben een aantal super aantrekkelijke aanvallend rijdende renners en daar zou ik als Nederlander jaloers op zijn. Niet dat jullie die niet hebben maar in mijn ogen toch minder.
De Nederlanders doen tegenwoordig in alle grote rondes mee voor het klassement maar tot nu toe ben ik alleen jaloers op dumoulin alhoewel het woord jaloers overdreven is want eigenlijk geniet ik gewoon van zijn rijden of hij nu landgenoot is of niet...