Tour 2015: Volg hier de elfde etappe
Een dag na het machtsvertoon van Chris Froome krijgen de verliezers van gisteren al een kans op revanche. De tweede Pyreneeënetappe voert het peloton over de Col d’Aspin (1) en de eindeloze Col du Tourmalet (HC). De finale is een stuk minder zwaar dan gisteren. De slotklim naar Cauterets is namelijk ‘slechts’ van derde categorie.
De renners vertrekken om 12.05 uur vanuit Pau. De finish van de 188 kilometer lange rit wordt tussen vijf uur en half zes verwacht. De NOS (NPO1), Sporza (één) en Eurosport brengen vanaf kwart over 2 de live-beelden in de huiskamer.
Krijgen de vluchters vandaag de ruimte? Leggen de klassementsmannen elkaar op de pijnbank? En trekt Robert Gesink de goede lijn van gisteren door? Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links:
Voorbeschouwing
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcours
Liveticker (Organisatie)
Liveticker (NOS)
Liveticker (Sporza)
Livestream (NPO)
Romain Bardet threw up in the climb after suffering from a heatstroke.
+1 Serge is een prachtkerel. Hij heeft zelf gesolliciteerd naar een plaats bij MTN omdat hij zich perfect kon vinden in hun filosofie vooral deze van Qhubeka. En omdat hij naar eigen zeggen niet van "platte commerce" houdt.
en voor iedereen
GO DANI GO GO
Schrok me kapot, had een r teveel gelezen in je bericht.
Dat is kruijswijk