Visma | Lease a Bike ziet nog een renner opgeven in UAE Tour
foto: Cor Vos (archief)
donderdag 20 februari 2025 om 11:40

Visma | Lease a Bike ziet nog een renner opgeven in UAE Tour

Het is voorlopig nog niet de UAE Tour van Visma | Lease a Bike. De Nederlandse formatie zag eerder sprintkopman Olav Kooij en Julien Vermote afhaken en nu is ook Tom Gloag uit koers verdwenen.

De 23-jarige Brit ging nog wel van start in de vierde etappe, maar gaf er al snel de brui aan. “Thomas heeft zojuist de UAE Tour verlaten. De jonge Brit voelt zich niet lekker. We wensen je een spoedig herstel, Thomas!”, schrijft Visma | Lease a Bike op X.

Gloag begon met klassementsambities aan de zevendaagse UAE Tour, maar de beloftevolle klimmer verloor woensdag bijzonder veel tijd in de eerste bergrit naar Jebel Jais. De renner kwam slechts als 88ste over de finish, op bijna dertien minuten van ritwinnaar Tadej Pogacar.

Visma | Lease a Bike heeft nu nog maar vier renners in koers, met Bart Lemmen, Niklas Behrens, Daniel McLay en Tosh Van der Sande.

Geplaatst als onderdeel van: Medisch bulletin: Matteo Sobrero voorlopig uit de roulatie na val op training


Heb jij RIDE Magazine al besteld?

Pauline Ferrand-Prévot staat met een groot interview in de RIDE Magazine Najaarsgids 2025! De kopvrouw van Visma | Lease a Bike verraste vriend en vijand door in haar comebackjaar meteen Parijs-Roubaix en de Tour de France Femmes te winnen. Frankrijk ligt daardoor aan haar voeten. Hoe kijkt ze zelf terug op de impact van haar Tourzege? Lees het verhaal nu in de nieuwe RIDE!
RIDE Magazine
2 Reacties
20-02-2025 11:46
Het seizoen van Visma LAB begint wel weer goed. Het wordt lastig om niet te denken dat er een patroon is.
20-02-2025 15:27
Het gaar lekker sinds dat jumbo weg is en lease a bike erbij is gekomen

Om te reageren moet je ingelogd zijn.