Nieuw tenue voor INEOS Grenadiers: ploeg koerst voortaan in een fel rode trui
maandag 19 december 2022 om 14:11

Nieuw tenue voor INEOS Grenadiers: ploeg koerst voortaan in een fel rode trui

‘Welcome to Visibly Fast.’ Met deze slogan stellen INEOS Grenadiers en kledingleverancier Bioracer het gloednieuwe tenue van 2023 voor. Opvallend is de omschakeling van het marineblauw naar een rode basis en de toevoeging van fluo-oranje accenten.

Toppers als Tom Pidcock, Filippo Ganna, Egan Bernal en Geraint Thomas zullen volgend jaar in een fel rode trui strijden om de prijzen. Het vertrouwde marineblauw komt alleen nog terug in de herkenbare accenten zoals de iconische lijn op de rug die behouden blijft. Er werd gekozen voor rood als hoofdkleur om de ‘performance ambitions’ van zowel het team als sponsor Bioracer nog meer te benadrukken, valt te lezen in een persbericht.

Naast de rode basiskleur springt vooral de fluo-oranje mouw in het oog. Dit heeft een grote invloed op de verbeterde zichtbaarheid van de renners op de weg. De trainingsoutfits staan zelfs volledig in het teken van zichtbaarheid met de fluo oranje kleur die de basis vormt. “Dit weerspiegelt de doorgedreven inzet van zowel het team als de kledingfabrikant Bioracer voor veiligheid”, is de uitleg.

“Het team schakelt een versnelling hoger met dit nieuwe tenue. We zijn enthousiast over de evolutie van het ontwerp en geloven dat onze fans de frisse look enthousiast zullen onthalen”, denkt Rod Ellingworth, ploegmanager van INEOS Grenadiers. “De overgang naar rood weerspiegelt de manier waarop we van plan zijn te racen, met passie, grinta en vastberadenheid.”

“De introductie van onze kenmerkende oranje trainingskleur in ons wedstrijdshirt is ook belangrijk voor ons team. Het optimaliseren van de zichtbaarheid van onze renners is een belangrijke stap om hen veilig op de weg te houden. Het maakt het ook eenvoudiger om hen te herkennen in de wedstrijd en te ondersteunen in alle omstandigheden”, aldus Ellingworth.

Geplaatst als onderdeel van: BEAT Cycling kiest voor nóg blauwer tenue in 2025

RIDE Magazine
3 Reacties
19-12-2022 14:31
Heeft wel wat weg van het tenue van Bahrain-Victorious '22
21-12-2022 16:27
Vooral die 'middelste' kijkt er echt tevreden bij.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.

RIDE Magazine