Lennard Kämna was ‘een beetje ziekjes’ voorafgaande aan tijdrit Giro d’Italia
Lennard Kämna gold vooraf als een van de outsiders voor de zege in de openingstijdrit van de Giro d’Italia, maar kwam uiteindelijk niet verder dan een 22ste plaats. De Duitser verloor een minuut en 23 seconden op ritwinnaar Remco Evenepoel. Volgens Jens Zemke, ploegleider bij BORA-hansgrohe, was Kämna ‘een beetje ziekjes’ de afgelopen dagen.
“Hij heeft niet het hele trainingsprogramma afgewerkt. Hij is gisteren in het hotel gebleven”, vertelde Zemke na de chronoproef aan Der Spiegel. Kämna zelf stond het Duitse weekblad ook nog te woord. “Het was absoluut geen hoogtepunt, maar het was ook niet slecht”, zei de 26-jarige renner over zijn tijdrit. “Degelijk, zou ik zeggen. Het was zwaar en veel rechtdoor. Je had geen moment om op adem te komen.”
In gesprek met het persbureau DPA voegde Kämna daaraan toe dat hij het nog steeds vol vertrouwen is. “Dit was enkel de eerste etappe en het was geen catastrofe. Het is oké.”
Geplaatst als onderdeel van: WielerFlits Kort: Een opvallende deelnemer tijdens wielerkoers in Costa Rica
Om te reageren moet je ingelogd zijn.