Astana Qazaqstan-profs fietsen met papegaai Frankie door woonplaats Scarponi
Frankie, de papegaai en voormalig trainingsmakker van de in 2017 verongelukte Michele Scarponi, heeft nieuwe koersvrienden gevonden. Dat blijkt uit een video die Astana Qazaqstan deelde op sociale media. In het filmpje is te zien hoe Frankie meelift op de helm van Astana-renner Gianmarco Garofoli, die samen met zijn ploeggenoot Antonio Nibali aan het trainen is.
Nibali en Garofoli fietsen op dat moment door Filottrano, waar Scarponi lange tijd woonde en in 2017 overleed na een aanrijding met een busje. Frankie vergaarde in de jaren daarvoor de nodige bekendheid. De betreurde Italiaanse renner plaatste in die periode namelijk regelmatig filmpjes op zijn sociale media, waarin hij er al trainend op uit trok met zijn papegaai.
What a video! Gianmarco Garofoli and @AntonioNibali met Frankie, passing Filottrano, home town of Michele Scarponi… #SempreConNoi #MicheleScarponi pic.twitter.com/uQPhgbD0Tz
— XDS Astana Team (@XDSAstanaTeam) January 2, 2023
Geplaatst als onderdeel van: WielerFlits Kort: Een opvallende deelnemer tijdens wielerkoers in Costa Rica
Om te reageren moet je ingelogd zijn.