zaterdag 1 maart 2025 om 11:22

Wout van Aert: “Het gaat alleen over de helm, maar de benen zullen spreken”

Video Wout van Aert is zaterdag de grote favoriet van de Omloop Het Nieuwsblad. De Belgische coureur van Visma | Lease a Bike deed vertrouwen op in de Volta ao Algarve, waar hij tweede werd in de afsluitende tijdrit. “Het is bijzonder, alle vragen die ik vandaag gekregen heb gaan over mijn helm.”

“Ik ga nog wisselen van helm”, vertelde Van Aert voor de start aan onder meer WielerFlits. De Belg zal dus wél met een tijdrithelm de Omloop rijden. “Het is bijzonder, alle vragen die ik hier gekregen heb gaan over die helm. Het zullen toch de benen zijn die zullen beslissen wie er straks wint.”

Andere vragen dus: “Waar de koers gaat losbarsten? De zone aan de Eikenberg en de Wolvenberg is wat veranderd. Die opeenvolging van heuvels leent zich tot het maken van een schifting. Ik sta in elk met vertrouwen aan de start door de tijdrit in de Algarve. Ik kijk ernaar uit.”


RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!

De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026. Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.

RIDE Magazine
3 Reacties
01-03-2025 15:59
Hup king king
    01-03-2025 16:00
    King Kung
01-03-2025 16:13
Ik zou deze quote niet te lang bovenaan laten staan. Geluk dat ie z'n soeppot op had of hij zat in waaier drie.

Reacties zijn gesloten.

che/cache_global_footer.html END -->