Wout Poels heeft al een nieuwe ploeg
dinsdag 19 augustus 2014 om 16:29

Wout Poels heeft al een nieuwe ploeg

Het hoofdstuk Omega Pharma-Quick Step is voor Wout Poels na dit seizoen definitief afgesloten, zo vertelt hij aan NUsport. De Nederlander, die te duur was voor Belkin, ondertekent binnenkort een contract bij een andere ploeg. Welke dat is, wil hij nog niet kwijt.

“Ik heb het hartstikke goed naar mijn zin, maar soms kom je dingen tegen die je niet kunt laten lopen”, hint Poels op een financieel en/of sportief sterke aanbieding. “Ik heb nog niet getekend, maar ben er wel uit. Ik vind het ook jammer dat ik hier nu maar een jaar rijd, maar als ik deze kans niet pak, krijg ik er spijt van.”

Aanstaande zaterdag zal Poels zijn kopman Rigoberto Uran, net als eerder in de Giro, bij gaan staan in de Vuelta a España. “Mijn ticket is al geboekt, dus ik neem aan dat ze me niet terugsturen, haha.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine