WK 2019: Deelnemerslijst per merkenploeg

zondag 29 september 2019 om 08:37
WK 2019: Deelnemerslijst per merkenploeg

foto: Cor Vos

Het is de dag van het hoofdnummer op het WK wielrennen in Yorkshire: de wegwedstrijd bij de mannen. Vanuit Leeds zal via een lus naar Harrogate worden gereden, waar de finale op een omloop van veertien kilometer zal plaatsvinden. De renners strijden vandaag in landenteams voor de wereldtitel. In het verleden zijn tussen landenteams meer dan eens bondjes gesmeed, waar de belangen van merkenteams de basis voor waren. Op onderstaande deelnemerslijst zijn de renners per merkploeg ingedeeld.


59 PER David (SLO – Adria Mobil)

14 NAESEN Oliver (BEL – AG2R La Mondiale)
21 COSNEFROY Benoit (FRA – AG2R La Mondiale)
22 GALLOPIN Tony (FRA – AG2R La Mondiale)
100 DILLIER Silvan (SUI – AG2R La Mondiale)
173 GASTAUER Ben (LUX – AG2R La Mondiale)
191 BAGDONAS Gediminas (LTU – AG2R La Mondiale)

5 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka (ESP – Astana Pro Team)
6 IZAGIRRE INSAUSTI Ion (ESP – Astana Pro Team)
7 SANCHEZ Luis Leon (ESP – Astana Pro Team)
75 FUGLSANG Jakob (DEN – Astana Pro Team)
78 NIELSEN Magnus Cort (DEN – Astana Pro Team)
123 BIZHIGITOV Zhandos (KAZ – Astana Pro Team)
124 GIDICH Yevgeniy (KAZ – Astana Pro Team)
125 GRUZDEV Dmitriy (KAZ – Astana Pro Team)
126 LUTSENKO Alexey (KAZ – Astana Pro Team)
127 NATAROV Yuriy (KAZ – Astana Pro Team)
140 HOULE Hugo (CAN – Astana Pro Team)
159 KUDUS Merhawi (ERI – Astana Pro Team)

4 GARCIA CORTINA Ivan (ESP – Bahrain Merida)
15 TEUNS Dylan (BEL – Bahrain Merida)
28 COLBRELLI Sonny (ITA – Bahrain Merida)
57 BOLE Grega (SLO – Bahrain Merida)
58 MOHORIC Matej (SLO – Bahrain Merida)
60 PIBERNIK Luka (SLO – Bahrain Merida)
64 TRATNIK Jan (SLO – Bahrain Merida)
66 DENNIS Rohan (AUS – Bahrain Merida)
109 PERNSTEINER Hermann (AUT – Bahrain Merida)
182 PADUN Mark (UKR – Bahrain Merida)
193 ARASHIRO Yukiya (JPN – Bahrain Merida)

158 DEBESAY Mekseb (ERI – Bike Aid)

49 ACKERMANN Pascal (GER – BORA – hansgrohe)
51 BURGHARDT Marcus (GER – BORA – hansgrohe)
93 BODNAR Maciej (POL – BORA – hansgrohe)
95 MAJKA Rafal (POL – BORA – hansgrohe)
97 JANSKI Pawel (POL – BORA – hansgrohe)
106 GROSSSCHARTNER Felix (AUT – BORA – hansgrohe)
108 KONRAD Patrick (AUT – BORA – hansgrohe)
110 POSTLBERGER Lukas (AUT – BORA – hansgrohe)
111 BENNETT Sam (IRL – BORA – hansgrohe)
153 BASKA Erik (SVK – BORA – hansgrohe)
155 SAGAN Juraj (SVK – BORA – hansgrohe)
156 SAGAN Peter (SVK – BORA – hansgrohe)
165 ARCHBOLD Shane (NZL – BORA – hansgrohe)

117 CHERNETSKII Sergei (RUS – Caja Rural – Seguros RGA)

116 TOWNSEND Rory (IRL – Canyon dhb p/b Bloor Homes)

16 VAN AVERMAET Greg (BEL – CCC Team)
53 GESCHKE Simon (GER – CCC Team)
54 KOCH Jonas (GER – CCC Team)
96 OWSIAN Lukasz (POL – CCC Team)
98 WISNIOWSKI Lukasz (POL – CCC Team)
103 SCHAR Michael (SUI – CCC Team)
133 CERNY Josef (CZE – CCC Team)
167 BEVIN Patrick (NZL – CCC Team)

23 LAPORTE Christophe (FRA – Cofidis, Solutions Crédits)
157 BERHANE Natnael ERI (ERI – Cofidis, Solutions Crédits)
160 TEKLEHAIMANOT Daniel (ERI – Cofidis, Solutions Crédits)

39 VAN DER POEL Mathieu (NED – Corendon – Circus)

10 DECLERCQ Tim (BEL – Deceuninck – Quick Step)
11 EVENEPOEL Remco (BEL – Deceuninck – Quick Step)
12 GILBERT Philippe (BEL – Deceuninck – Quick Step)
13 LAMPAERT Yves (BEL – Deceuninck – Quick Step)
18 ALAPHILIPPE Julian (FRA – Deceuninck – Quick Step)
20 CAVAGNA Remi (FRA – Deceuninck – Quick Step)
25 SENECHAL Florian (FRA – Deceuninck – Quick Step)
45 HODEG Alvaro Jose (COL – Deceuninck – Quick Step)
74 ASGREEN Kasper (DEN – Deceuninck – Quick Step)
77 MORKOV Michael (DEN – Deceuninck – Quick Step)
136 STYBAR Zdenek (CZE – Deceuninck – Quick Step)
137 VAKOC Petr (CZE – Deceuninck – Quick Step)
174 JUNGELS Bob (LUX – Deceuninck – Quick Step)

183 GROSU Eduard (ROU – Delko Marseille Provence)
192 SISKEVICIUS Evaldas (LTU – Delko Marseille Provence)
154 CULLY Jan Andrej (SVK – Dukla Banska Bystrica)

26 BETTIOL Alberto (ITA – EF Education First)
34 LANGEVELD Sebastian (NED – EF Education First)
46 MARTINEZ Daniel Felipe (COL – EF Education First)
65 CLARKE Simon (AUS – EF Education First)
67 DOCKER Mitchell (AUS – EF Education First)
143 WOODS Michael (CAN – EF Education First)
149 CAICEDO Jonathan (ECU – EF Education First)
161 CRADDOCK G Lawson (USA – EF Education First)
163 HOWES Alex (USA – EF Education First)
170 KANGERT Tanel (EST – EF Education First)

142 PICCOLI James (CAN – Elevate – KHS Pro Cycling)

132 BARTA Jan (CZE – Elkov – Author Cycling Team)
135 SISR FrantiSek (CZE – Elkov – Author Cycling Team)

119 KURIYANOV Stepan (RUS – Gazprom-RusVelo)
122 VLASOV Aleksandr (RUS – Gazprom-RusVelo)

24 ROUX Anthony (FRA – Groupama – FDJ)
102 KUNG Stefan (SUI – Groupama – FDJ)
139 DUCHESNE Antoine (CAN – Groupama – FDJ)

27 CIMOLAI Davide (ITA – Israel Cycling Academy)
113 DUNNE Conor (IRL – Israel Cycling Academy)
138 BOIVIN Guillaume (CAN – Israel Cycling Academy)
141 PERRY Benjamin (CAN – Israel Cycling Academy)
171 RAIM Mihkel (EST – Israel Cycling Academy)
178 NEILANDS Krists (LAT – Israel Cycling Academy)
186 DINA Marton (HUN – Kometa Cycling Team)

17 WELLENS Tim (BEL – Lotto Soudal)
88 HAGEN Carl Fredrik (NOR – Lotto Soudal)

196 BARAC Antonio (CRO – Meridiana Kamen Team)

31 TRENTIN Matteo (ITA – Mitchelton-Scott)
43 CHAVES RUBIO Esteban (COL – Mitchelton-Scott)
68 DURBRIDGE Luke (AUS – Mitchelton-Scott)
70 HAIG Jack (AUS – Mitchelton-Scott)
76 JUUL JENSEN Christopher (DEN – Mitchelton-Scott)
86 YATES Adam (GBR – Mitchelton-Scott)
99 ALBASINI Michael (SUI – Mitchelton-Scott)
130 IMPEY Daryl (RSA – Mitchelton-Scott)
166 BAUER Jack (NZL – Mitchelton-Scott)
168 SMITH Dion (NZL – Mitchelton-Scott)

1 VALVERDE Alejandro (ESP – Movistar Team)
3 ERVITI Imanol ESP (ESP – Movistar Team)
7 ROJAS Jose (ESP – Movistar Team)
9 SOLER Marc (ESP – Movistar Team)
42 BETANCUR Carlos (COL – Movistar Team)
48 QUINTANA Nairo (COL – Movistar Team)
56 SUTTERLIN Jasha (GER – Movistar Team)
147 OLIVEIRA Nelson (POR – Movistar Team)
150 CARAPAZ Richard (ECU – Movistar Team)
188 AMADOR Andrey (CRC – Movistar Team)
195 SEPULVEDA Eduardo (ARG – Movistar Team)

33 VISCONTI Giovanni (ITA – Neri Sottoli – KTM)

194 NAKANE Hideto (JPN – Nippo Vini Fantini Faizanè)

189 ERIKSSON Lucas (SWE – Riwal Readynez Cycling Team)
190 MAGNUSSON Kim (SWE – Riwal Readynez Cycling Team)

41 WEENING Pieter (NED – Roompot – Charles)

169 JAKIN Alo (EST – St Michel – Auber93)

73 ANDERSEN Michael Valgren (DEN – Team Dimension Data)
89 HAGEN Edvald Boasson (NOR – Team Dimension Data)
104 WYSS Danilo (SUI – Team Dimension Data)
128 DE BOD Stefan (RSA – Team Dimension Data)
129 DLAMINI Nicholas (RSA – Team Dimension Data)
131 THOMSON Jay Robert (RSA – Team Dimension Data)
134 KREUZIGER Roman (CZE – Team Dimension Data)

2 CASTROVIEJO Nicolas Jonathan (ESP – Team INEOS)
29 MOSCON Gianni (ITA – Team INEOS)
30 PUCCIO Salvatore (ITA – Team INEOS)
38 VAN BAARLE Dylan (NED – Team INEOS)
44 HENAO GOMEZ Sebastian (COL – Team INEOS)
81 DOULL Owain (GBR – Team INEOS)
82 GEOGHEGAN HART Tao (GBR – Team INEOS)
83 STANNARD Ian (GBR – Team INEOS)
84 SWIFT Ben (GBR – Team INEOS)
85 THOMAS Geraint (GBR – Team INEOS)
94 GOLAS Michal (POL – Team INEOS)
112 DUNBAR Edward (IRL – Team INEOS)
120 SIVAKOV Pavel (RUS – Team INEOS)
152 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (ECU – Team INEOS)
180 KIRYIENKA Vasil (BLR – Team INEOS)

37 TEUNISSEN Mike (NED – Team Jumbo-Visma)
40 VAN EMDEN Jos (NED – Team Jumbo-Visma)
63 ROGLIC Primoz (SLO – Team Jumbo-Visma)
90 JANSEN Amund Grondahl (NOR – Team Jumbo-Visma)
164 POWLESS Neilson (USA – Team Jumbo-Visma)

55 POLITT Nils (GER – Team Katusha Alpecin)
69 HAAS Nathan (AUS – Team Katusha Alpecin)
107 HALLER Marco (AUT – Team Katusha Alpecin)
121 STRAKHOV Dmitrii (RUS – Team Katusha Alpecin)
145 GONCALVES Jose (POR – Team Katusha Alpecin)
146 GUERREIRO Ruben (POR – Team Katusha Alpecin)

187 KUSZTOR Peter (HUN – Team Novo Nordisk)

50 ARNDT Nikias (GER – Team Sunweb)
71 MATTHEWS Michael (AUS – Team Sunweb)
79 PEDERSEN Casper Phillip (DEN – Team Sunweb)
101 HIRSCHI Marc (SUI – Team Sunweb)
162 HAGA Chad (USA – Team Sunweb)

36 TERPSTRA Niki (NED – Team Total Direct Energie)
172 TAARAMAE Rein (EST – Team Total Direct Energie)

19 BERNARD Julien (FRA – Trek – Segafredo)
35 MOLLEMA Bauke (NED – Trek – Segafredo)
52 DEGENKOLB John (GER – Trek – Segafredo)
80 PEDERSEN Mads (DEN – Trek – Segafredo)
105 GOGL Michael (AUT – Trek – Segafredo)
115 MULLEN Ryan (IRL – Trek – Segafredo)
175 KIRSCH Alex (LUX – Trek – Segafredo)
179 SKUJINS Toms (LAT – Trek – Segafredo)

32 ULISSI Diego (ITA – UAE-Team Emirates)
47 MOLANO Juan Sebastian (COL – UAE-Team Emirates)
61 POGACAR Tadej (SLO – UAE-Team Emirates)
62 POLANC Jan (SLO – UAE-Team Emirates)
72 SUTHERLAND Rory (AUS – UAE-Team Emirates)
87 BYSTROM Sven Erik (NOR – UAE-Team Emirates)
91 KRISTOFF Alexander (NOR – UAE-Team Emirates)
92 LAENGEN Vegard Stake (NOR – UAE-Team Emirates)
114 MARTIN Daniel (IRL – UAE-Team Emirates)
144 COSTA Rui (POR – UAE-Team Emirates)
148 OLIVEIRA Rui (POR – UAE-Team Emirates)
181 RIABUSHENKO Aleksandr (BLR – UAE-Team Emirates)

176 WIRTGEN Tom (LUX – Wallonie-Bruxelles)
177 LIEPINS Emils (LAT – Wallonie-Bruxelles)

118 EVTUSHENKO Alexander (RUS – )
151 CEPEDA Jefferson (ECU – )
184 FARANTAKIS Stylianos (GRE – )
185 TZORTZAKIS Polychronis (GRE – )
197 COETZEE Dirk (NAM – )

De lijst is samengesteld door Daniel Mogendorff

Dit artikel delen:

2 Reacties

Chasse_patate 29 september 2019 om 08:42

Heel weinig jumbo renners. Maar 5.

john 29 september 2019 om 09:27

Ja en je heb alleen aan 4 renners wat ,denk niet dat Powless achter een toekomstige ploeggenoot aan gaat

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.